PC HocasıCep Telefonu100 Dolarlık Lenovo Vibe C Teknik Özellikleri ve Fiyatı

100 Dolarlık Lenovo Vibe C Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Lenovo Vibe
 

Lenovo yeni 100 dolarlık akıllı telefonu Vibe C modeli ile piyasayı karıştırdı. Üretmiş olduğu giriş seviyeli akıllı telefonun teknik özellikleri ve piyasa satış detayları haberimizde.

Lenovo Vibe C Nasıl Olacak ?

Dikkat ederseniz Lenovo firması üretmiş olduğu giriş ve orta segment cihazları ile kullanıcılarını tatmin etmeye çalışıyor. Açıkçası cihazda bulunan teknik özellikler “giriş” seviyesi bir akıllı telefon için gayet ideal diyebilirim. Lenovo Vibe C teknik özellikleri arasında 1 GB RAM, 32 GB Depolama alanı, 2300 mAh batarya ve 8 GB dahili hafıza yer alıyor.

Lenovo-Vibe-C
Şuan için piyasada 100 dolardan satılacak olan Lenovo Vibe C modelinin Türkiye satış fiyatı KDV dahil 450 TL ve civarında olacak. Yarından itibaren yurtdışında satılmaya başlanacak olan modelin Türkiye’ye giriş tarihi henüz bilinmiyor. Vibe C modelinin tüm teknik özelliklerini ise aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Lenovo Vibe C Tüm Teknik Özellikler

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/100-dolarlik-lenovo-vibe-c-teknik-ozellikleri-ve-fiyati-21625-8804/ linkinden 28.07.2021 12:07:51 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video