2017 Yılında En Çok beklenen 3 Telefon

 
- PC HOCASI

2017 yılının en çok beklenen 3 telefonunu listeledik.


Bu yıl telefon üreticileri diğer senelere nazaran daha iyi işler çıkartıyor. Aslında her geçen gün o işler git gide güzelleşiyor. Bu sene çıkacak 3 telefonu sizler için derledik. Sizleri fazla bekletmeden ilk sıradan başlayalım.


1.Nokia 8Nokia 8 daha öncesinde web yazarlarımızdan olan halis arkadaşımız tarafından yazıldı. Ayrıntılı bilgilere sahip olmak istiyorsanız Buraya tıklayarak Nokia 8 hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Ekran: 5.3-inç, QHD 

SoC: Qualcomm Snapdragon 835 

RAM: 4GB 

Depolama: 64GB  

Kamera: Çift kamera (12MP) 

Pil: Bilinmiyor


2.Iphone 8Apple, Iphone 7 ile kullanıcıların gönlünü diğer serilerinde olduğu gibi yine fethetmişti. İnsanlar, Iphone 7 için günlerce kuyruklarda beklemişlerdi. Apple, bu sefer aynı başarıyı fazlasıyla Iphone 8'de de başarmak istiyor diyebiliriz. 


Teknik Özellikler:

Ekran: 5.1-inç 

SoC: Apple A11 

RAM: 3GB 

Depolama: 64 / 256GB  

Kamera: Çift kamera 


3.Samsung Galaxy Note 8Bu listenin sonuncu telefonu aslında yılın en çok beklenen telefonu da olduğunu söyleyebiliriz. Note 8'de en çok göze çarpan iki şey ise  çift kamera ve büyük bir ekrana sahip olması. Kamera açısından oldukça iddialı bir telefon olduğunu söyleyebiliriz. Daha fazla ayrıntılı bilgiye sahip olmak istiyorsanız Buraya tıklayarak burada bulunan makaleyi okuyabilirsiniz.


Teknik Özellikler:

Ekran: 6.3-inç, QHD + 

SoC: Exynos 8895 

RAM: 6GB 

Depolama: 64 / 128GB  

Kamera: Çift 12MP, 8MP 

Pil: 3300mAh

 

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Kez Okundu
  • 0 Yorum
  • 0 Beğeni
  • 0 Google +
YORUM YAP

YORUMLAR


EN ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER İNCELEMELER

ads