PC HocasıCep Telefonu2021 Yılında Galaxy Note 21 Tanıtılmayabilir!

2021 Yılında Galaxy Note 21 Tanıtılmayabilir!

 

Samsung’un popüler Note serisinin sona ereceğine dair söylentiler bir kez daha kaynıyor. Geride bıraktığımız sene, Samsung’un Note serisi telefonunun özelliklerini S serisi telefonlarına getirmeyi ve Fall amiral gemisini Fold serisi lehine aşamalı olarak kaldırmayı planladığını duyduk.

Nihayetinde, bu plan bu sene gerçekleştirilemedi, ancak planlar yalnızca 12 ay ertelenmiş gibi görünüyor. Samsung Galaxy S21’in Samsung’un S-Pen kalemini destekleyeceğine dair şimdiden güçlü söylentiler var ve şimdi Samsung Galaxy Note 21’in Samsung’un yol haritasında bile olmadığına dair göstergeler de gün yüzüne çıkmaya başladı.

Samsung Galaxy Z Fold 2'de Çentik Olmayacak

XDA-Dev ekibinden Max Weinbach, Note 21’in bariz bir şekilde kayıp olduğu 2021 için Samsung amiral gemilerinin bir listesini tweetledi.

Özellikle, bu cihazlardan üçünün muhtemelen Samsung Galaxy Z Fold 3 dahil olmak üzere S-Pen desteğine sahip olacağını söyledi. Güvenilir Samsung analisti olan Ice Universe, Samsung Galaxy Note 21 serisinin gelişimi hakkında hiçbir bilgi bulunmadığını belirterek söylentiyi destekledi.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz