PC HocasıCep Telefonu250 GB’lık iPhone 7 Plus Geliyor!

250 GB’lık iPhone 7 Plus Geliyor!

 

Apple ekibinin üzerinde çalıştığı ve bu yılın ilk çeyreğinde duyurulması beklenen iPhone 7 Plus ve iPhone 7 serisinde büyük değişiklikler görünüyor. Şimdi de iPhone 7 Plus 256 GB‘lık depolama alanı ile göründü.

iPHONE 7 VE iPHONE 7 PLUS ÖZELLİKLERİ NASIL OLACAK ?

İddialara göre yeni iPhone 7 Plus 256 GB depolama alanına sahip olacak olursa bir ilk yaşanarak en fazla depolama alanına sahip iPhone serisi olarak tarihe geçecek. Sadece iPhone 7 Plus‘a özel olacağı belirtilen bu depolama alanının diğer serilerde olmayacağı belirtiliyor. Bu da yeni akıllı telefonun teknik özelliklerinde bazı değişiklikler olacağını ve kullanıcılarını şaşırtacağını iddialarını güçlendiriyor.

Bir diğer iddia ise yeni iPhone 7 serisinin 32 GB’dan başlayarak 64 GB, 128  GB ve 256 GB olarak satışa sunulacağı yönünde. Yani artık 16 GB depolama alanına sahip iPhone serileri tarihe karışacak.

iphone-7-plus

BATARYALARDA DA ARTIŞ VAR!

Apple ekibi bataryalarında da oynama yaparak daha önceki iPhone 6S Plus modelinde 2915 mAh olan kapasiteyi 2750 mAh’a düşürdüğü için çok fazla eleştiri almıştı. Bu batarya ile maksimum 1 gün kullanım imkanı sunan Apple, bataryalarda da değişikliğe giderek 3100 mAh‘a yükselteceği konusuna da kesin gözü ile bakılıyor.

Apple yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus serisi için şimdiye kadar alışık olmadığımız teknik özellikleri ile kullanıcıları şaşırtabilir. Bundan önceki haftalarda  da artık 3.5 mm jack girişinin olmayacağını ve kablosuz şarj özelliğinin de dahil edileceğini duyurmuştuk. Bakalım yeni iPhone 7 serisinin fiyatı ve tüm teknik özellikleri kullanıcıları nasıl etkileyecek biz de merakla bekliyoruz.

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • Bu kablosuz şarj ve bataryası sayesinde en az 1000 tl fazla olacak fiyatı

  • Ne kadar gidecek bu böyle iphone 7, sonra 8 9 10 sonu yok ki anasını satayım

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video