31 TL Değerindeki Oyun Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!

Steam'de 31 TL değerinde olan Tacoma, Humble Bundle'da ücretsiz oldu. Gelin fırsatı inceleyelim.

Son zamanlarda oyunları ücretsiz olarak dağıtmayı adet edilen Humble Bundle yine ücretsiz bir oyun kampanyası ile karşımızda. Steam kütüphanemizi oyunlarla dolduran Humble Bundle'ın bu seferki hediyesi Tacoma.

Tacoma, Steam'de 31 TL fiyat etiketine sahip olan macera konulu bir oyun. Tek oyunculu bir hikaye oyunu olan Tacoma'nın hikayesi uzayda geçiyor. Yani uzay maceralarına meraklı olanlar için tavsiye edilen bir oyun.

Humble Bundle ise oyunu ücretsiz olarak dağıtıyor. Oyuna sahip olmak için buradaki bağlantıya gidip giriş yapmanız gerekiyor. Devamında Get The Game butonuna tıklayıp altta yeniden çıkan yeşil butona tıklıyorsunuz. Güvenlik kısmını geçtikten sonra e-mail adresinize bir bağlantı gönderiliyor. 

Mail'inizden bağlantıya tıkladıktan sonra sizi siteye aktarıyor. Buradan oyunun kodunu aldıktan sonra Steam'e giriyorsunuz. Kütüphaneye girdikten sonra sol alt kısımdan "+Oyun Ekle" butonuna tıklıyorsunuz ve açılan sekmede Steam'de ürün etkinleştir"e tıklıyorsunuz. Devamında çıkan yere kodu girerek oyunu Steam'de aktifleştirmiş oluyorsunuz.

Humble Bundle'ın bu kampanyaları binlerce oyuncuyu ilgilendiriyor. Tabi bu durum bu oyuncuların siteye üye olmasına yol açıyor. Yani hem Humble Bundle kazanıyor, hem oyuncular farklı oyunları deneyimlemiş oluyor. Umarız Humble Bundle bu politikasından uzunca bir süre vazgeçmez.

İlgili Etiketler