4.5G Teknolojisi Fiyatları Açıklandı

Yaklaşık olarak iki hafta sonra tüm Türkiye genelinde kullanıma açılacak olan 4.5G teknolojisi için operatörler fiyat bilgilerini yayınlamaya başladı. İlk olarak Türk Telekom 4.5G fiyatını açıkladı..

4.5G Teknolojisi Fiyatları

Ülkemizde 4.5G teknolojisi çok kısa süre içerisinde kullanılmaya başlanacak. Ancak bu teknolojinin kotalar ve fiyatları hakkında merakla beklenen paketleri yavaş yavaş açıklanmaya başlandı.

İlk fiyat güncellemesi Türk Telekom cephesinden gelirken, Ailece 15 GB adlı tarifelerinde her yöne 5000 dakika ve grup içi sınırsız konuşma imkanı sunuluyor.  Vereceğiniz 5 kişinin numarası ile sınırsız konuşurken, 15 GB internet paketi de bu listeye dahil edilmiş.

turk-telekom-4.5G-fiyat
İlk Fiyatların Yansıması

Türk Telekom Grubu 4.5G kapsamındaki yeni oluşturduğu kampanyasına aylık 89 TL ücret talep ediyor. Paketin içeriğinde 5000 dakika görüşme, 15 GB internet ve sınırsız mesajlaşma olduğu gibi, fiyat konusunda bir iyileştirme göremedik.

Çok yakında diğer operatörlerinde hazırlayacağı kampanyalardan sonra bu fiyatların düşeceğini düşünüyorum. Açıkçası bu pakete aylık 89 TL vermek şuan için çok pahalı.

İlgili Etiketler