760 Bin TL’lik Yeni iPhone Ön Siparişe Sunuldu

İngiliz altın kaplama firması olan Goldgenie, yeni "Milyarder Solid Gold Edition" serisinin bir parçası olarak 18K altın kaplama iPhone X'i ön siparişe sundu.

Bundan birkaç ay önce Apple yeni iPhone modelini duyuracağını açıklamıştı. Apple bu yeni iPhone modelini eylül ayına kadar resmi bir şekilde açıklamayacak fakat 100 bin sterliniz varsa (760 bin TL) sizde 18k ayar altın kaplamalı yeni çıkacak olan iPhone'u ön sipariş verebilirsiniz.

Şirket, 2007'de Dragons 'Den'de James Caan'dan bir yatırım kazandı ve iPhone, iPad ve iPod gibi cihazları topladı. Şimdi Goldgenie, toplam değeri 2.3 million sterlin olan 23 Billionaire Edition 2018 iPhone modelinin bir numaralı serisini sunuyor. Şirket, "Gold iPhone XS Billionaire Edition, markanın bugüne kadarki en lüks ürünüdür" diye açıklıyor.

Goldgenie çıkaracak olan bu sınırlı sayıdaki iPhone modeli 18 karat altın kaplı. Her telefon 1 ila 23 numara arasında olacak ve Londra'daki Goldsmiths Hall'daki Gold standard Assay Hallmark ile damgalanacak. Ancak hepsi bu değil.

Goldgenie sözlerine şöyle devam ediyor: "Bu cihaz sadece altın değil, aynı zamanda gerçek bir milyarder gibi yaşamak için beş yıl boyunca 24/7/365 günlük konsiyerj servisimizle birlikte geliyor."

Bu hizmet, "işlem öncesi kaynak bilgileri, finansal danışmanlık hizmetleri, özel erişimin güvenceye alınması, seyahatin koordine edilmesi, etkinliklerin organize edilmesi ve kişisel yardım" konularını içeriyor.

İlgili Etiketler