Acer Aspire V Nitro Black Edition CES 2016 Fuarında Görücüye Çıkıyor

4 - 6 Ocak tarihinde Las Vegas'ta düzenlenecek olan CES 2016 etkinliğinde Acer yeni dizüstü bilgisayarı Aspire V Nitro Black Edition'u görücüye çıkartmaya hazırlanıyor. Detaylar ve teknik özellikleri haberimizde.

OYUNCU VE PERFORMANS BİLGİSAYARI

Intel RealSense kısa mesafeli kamerası ile dünyanın ilk kez geliştirilmiş yeni kamerasına sahip olan Acer Aspire V Nitro Black Edition serisi oyuncular için performans bilgisayarı olarak tasarlanmış durumda. Gelişmiş 2D ve 3D görüntü kalitesi ile profesyonel görüntülü konuşma deneyimi sağlayan cihazda ayrıca yüz tarama ve diledikleri bir nesneyi taratarak kullanıcı girişi özellikleri de yer alıyor.

Cihaz 15 ve 17 inç olarak iki farklı modelde satışa sunulacak. Ayrıca gelişmiş kamerasında Windows 10'a girebilmek için biyometrik parola sistemi olan daha kolay bir Windows Hello deneyimi sunuyor. 2D kullanımlarda 60 FPS HD çözünürlükte verim elde edilebiliyor.

acer-aspire-v-nitro-black-edition

TEKNİK ÖZELLİKLER

Cihazın en gelişmiş özelliği olarak gösterilen Intel RealSense kamerasından ziyade 3D tarama ve 3D model fotoğraf kullanımı da imkan vermektedir. Üst düzey performans için 6. nesil Intel Core işlemcisi kullanılmış. Black Edition modelinde ayrıca NVIDIA GeForce GTX960M ekran kartı yer alırken, 4 GB GDDR5 RAM kullanılmış.

Yeni model V Nitro serisinde ince kesim kenar tasarımı ve yuvalı anten tasarımı kullanılmış. Antel, ekranın bir kenarında gizli bir şekilde konumlandırıldığı gibi, 360 derece kablosuz kapsamayı garanti etmiş. Acer Aspire V Nitro Black Edition serisinde TrueHarmony Plus ile Dolby Audio teknolojisinden faydalanılarak dört adet hoparlör eklenmiş. Ayrıca AeroBlade metal bıçaklarını andıran 0,1 mm kalınlığındaki teller ayrı bir hava katmış.

acer-aspire-v-nitro-black-edition-4

İlgili Etiketler