PC HocasıPCAcer Predator G1 Gaming Bilgisayar

Acer Predator G1 Gaming Bilgisayar

 

Acer Predator G1 (G1-710) masaüstü oyun bilgisayarı 16 litrelik kompakt bir gövdeye inanılmaz bir gücü sıkıştırır ve evde veya hareket halindeyken oyun deneyimleri için tasarlanmıştır. Bu son derece taşınabilir oyun canavarı koltuğunuzun altına veya opsiyonel bir taşıma çantasına kolayca sığarak, ciddi oyuncular ve LAN partileri için üst düzey bir savaş makinesine dönüşür.

Kompakt boyut ve büyük güç arasında mükemmel bir denge kuran Predator G1’in 16 litrelik kasası üstün seviyede oynanabilirlik için tam boy NVIDIA GeForce GTX grafikleri (Titan X’e kadar), 6. nesil Intel Core işlemcileri ve 64GB’a kadar DDR4 belleği destekler(2). Sanal gerçeklikle ilgilenen oyuncuların yalnızca VR başlıklarını takmaları ve Predator G1’in öncülüğünde yeni dünyaları keşfetmeye hazırlanmaları yeterlidir.

acer-predator-g1-gaming-pc

Yeni Predator masaüstü bilgisayar ayrıca başka birçok gerekli oyun özelliğini — en hızlı ağ bağlantısını (Ethernet veya Kablosuz) seçen ve yüksek öncelikli tüm trafiği o arabirim üzerinden gönderirken, standart trafiği diğeri üzerinden gönderen Killer DoubleShot™ Pro — barındırmaktadır. Bu da en yüksek öncelikli trafiğin her zaman en hızlı ve en güvenilir bağlantı üzerinden aktarılmasını garanti eder.

G-SYNC ve 4K2K Ultra Yüksek Tanımlı görsel desteği ile Predator G1 oyun ve filmleri benzersiz bir hassaslık ve netlikle veren çarpıcı ölçüde kusursuz yüksek kaliteli görüntüler sağlarken, Creative Soundblaster X-Fi MB5 ve 7.1 kanallı ses desteği sarmal bir ses deneyimi sunar.

Predator G1 aynı zamanda 4TB’a kadar (7200 RPM) sabit disk sürücüsü(3) veya 512GB katı hal sürücüsü(3) ile muazzam bir depolama alanı sunarken, USB 3.1 Type-C Gen. 2 bağlantı noktası fazlasıyla genişletilebilirlik ve hızlı veri transferi sağlar.

g1-front-

 

Acer’ın PredatorSense yazılımı sistemin en önemli alanlarını denetlemek ve takip etmek, kısayol tuşları ayarlamak ve bilgisayarın ön kasası boyunca özelleştirilebilir “ışıklar” üzerindeki çok renkli aydınlatmayı ayarlayabilir. Daha fazla kolaylık için, bilgisayarın her iki yanındaki ikili çıkarılabilir başlık yuvaları oyuncuların G1’i bir duvara karşı yerleştirebilmelerine ve yine de yuvanın kullanılabilir olmasına izin verir.

Acer ayrıca Predator G1 masaüstü oyun bilgisayarı için mekanik bir klavye, başlık ve tekerlekli taşıma çantası gibi opsiyonel aksesuarlar sunmaktadır.

Predator G1 masaüstü bilgisayarlar Temmuz ayında Kuzey Amerika’nın önde gelen satış noktalarında 2,299.99 $’dan, Haziran ayında Avrupa’da 1,199 €‘dan ve Temmuz ayında Çin’de 10,999 ¥’den başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video