Acer Predator Z1 Monitor

Acer’ın yeni Predator Z1 monitör serisi, Acer'ın oyun modellerine NVIDIA G-SYNC teknolojisini barındıran yüksek performanslı kavisli monitörler sunuyor.  31.5, 30 ve 27 inç olarak temin edilebilen ve sıkı bir 1800R kavise sahip olan bu cihazlar, aksiyon tarafından tamamen sarılmayı ve aksiyonun içine dalmayı her zamankinden kolay bir hale getiriyor. Kavisli ekran derinlik hissini iyileştirerek sarmal deneyimi geliştirirken, geniş bir görüntüleme alanı ve açısı sağar. G-SYNC ekran yırtılmasını ortadan kaldırmak ve teklemeyi minimuma indirmek için monitörün yenileme oranını bilgisayarın güçlü GPU'su ile eşleştirir.

30 inç model 21:9 çözünürlük ve 100% sRGB renk gamına sahip 1800R ultra-geniş bir FHD (2560 x 1080) ekrana sahiptir ve düşmanları fark etmek ve yeni dünyaları keşfetmek için inanılmaz detaylar sunar. Hızlı bir 4ms GTG (griden griye) yanıtlama süresi ve 200Hz'e kadar yenileme oranıyla, inanılmaz gerçekçi görseller için mümkün olan en kusursuz grafikleri sağar; hızlı aksiyon ve dramatik geçişlerin hepsi rahatsız edici bulanıklık veya gölgelenme etkileri olmadan düzgün biçimde canlandırılır. Son olarak, 6 eksenli renk ayarı desteği ile son derece ince renklerin canlı ve gerçek gibi orta seviye tayfları tutularak mükemmel biçimde derecelendirilir.

Predator_Z1_ekran
Predator Z1
serisinin 178 derece görüntüleme açısı ve kavisli tasarımı kör noktalar olmadan kesintisiz bir görüntüleme sağladığı için, çoklu monitör kurulumları için mükemmeldir. Ergonomik olarak tasarlanan standının sağladığı eğim ve yükseklik ayarları ideal görüntüleme pozisyonunun bulunmasını kolaylaştırırken,  kullanışlı bir döndürme özelliği görüntülerin dikeyden yataya otomatik olarak ayarlanabilmesini mümkün kılar. Kolayca açılabilen tasarımı ise monitörü duvara monte edilebilmesi için standından ayırır. Ayrıca, kablolar oyun alanının düzenli ve karışıklıktan uzak olması için standın içine saklanabilir. Belirli modeller birden çok ve kişiselleştirilebilir renkler (kırmızı, yeşil, mavi, beyaz, turuncu) ve stiller (sabit, vuruşlu, yanıp sönen veya dalgalı) sunan bir ortam aydınlatma özelliğine sahiptir. 

acer-predator-z1-

Z1 monitör aynı zamanda göz yorgunluğunu azaltmak için AcerVisionCareä ve BlueLight Shieldä, görüntüleri karanlık sahnelerde daha fazla detay için ince biçimde ayarlayan karanlık desteği ve rakiplerden önce davranmak ve mükemmel atışlar için nişan noktası yardımı gibi özel ayarlar içeren GameView özelliklerini barındırmaktadır.

Acer Predator Z1 Monitor Fiyatı

Predator Z1
monitörler Haziran ayında Kuzey Amerika'nın önde gelen satış noktalarında 599.99 $'dan, yine Haziran ayında Avrupa'da 599 €'dan ve Mayıs ayında Çin'de 4,999 ¥'den başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

İlgili Etiketler