AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro 1 ve AirPods Max için Güncelleme Yayınlandı: Nasıl Yüklenir?

  Google News

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devlerinden Apple, bu hafta başlarında 2. Nesil AirPods Pro için 5B58 yapı numarasına sahip yazılım güncellemesi yayınlamıştı ve şimdi ise 2. Nesil AirPods, 3. Nesil AirPods, 1. Nesil AirPods Pro ve AirPods Max modelleri için de yazılım güncellemesi yayınladı.

Apple, AirPods yazılım güncelleştirmeleri için sürüm notları paylaşmadı fakat şirket sürüm bilgilerinin de yer aldığı destek belgesinde 2. Nesil AirPods Pro için “hata düzeltmeleri ve diğer iyileştirmeler” eklediğini belirtmişti. AirPods ürün yazılımları iOS, macOS ve iPadOS gibi manuel olarak yüklenmiyor fakat aşağıda sizler için nasıl yükleyeceğinizi anlattık:

AirPods nasıl güncelleştirilir?

Öncelikle AirPods ürün yazılımları sahip olduğunuz ve eşleştirdiğiniz iPhone, iPad ve Mac/Macbook ürünlerinin yazılım güncelleştirmeleri aracılığıyla yüklenir. AirPods’unuzu şarj cihazına bağlamanız ve eşleştirdiğiniz Apple cihazının yakınlarında tutmanız gerekir.

  • Ayarlar uygulamasını açın.
  • Genel bölümüne gidin.
  • Yazılım Güncelleştirme sekmesine girin.
  • Cihazınıza yazılım güncelleştirmesi gönderildiyse yükleyin.

Eğer eşleştirdiğiniz Apple ürünü yazılım güncelleştirmesi aldıysa otomatik olarak bu güncelleştirme yoluyla AirPods kulaklarınızda güncellenecektir.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video