Amazon Prime Gaming Ocak 2023 oyunları

Amazon Prime Gaming Ocak 2023 Oyunları Neler?

  Google News

Epic Games’in her gün ücretsiz bir oyun vermesi, Steam Kış indirimleri derken Amazon Prime Gaming biraz geri planda kaldı. Aslında servis geçen ay ek birçok oyun hediyesi verdi ama yine de biraz daha geriye düştüğünü söylemek lazım. Muhtemelen bu ay tekrar Prime Gaming öne çıkacak zira Amazon Prime Gaming Ocak 2023 oyunları dikkat çekici.

Yeni duyuruya bakacak olursak, 6 ayrı oyunun ücretsiz olarak verileceği görüyoruz. Hiç uzatmadan oyunlara geçmek istiyorum.

Amazon Prime Gaming Ocak 2023 Oyunları

Listede ilk dikkat çeken oyun The Evil Within 2. Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks imzasını taşıyan oyun, korku yönü ağır basan ünlü yapımlardan biri. Oyunun Steam fiyatının indirimsiz haliyle 349 TL olduğunu görüyoruz.

Amazon Prime Gaming Ocak 2023 oyunları

Şu an kış indirimleri devam ettiği için yapımın %80 seviyesinde indirimli olduğunu da eklemiş olalım. Peki listede yer alan tüm oyunlar neler?

Prime Gaming Ocak Ayı Oyunları

  • The Evil Within 2
  • Chicken Police Paint it RED
  • Faraway 2
  • Breathedge
  • Beat Cop
  • Lawn Mowing Simulator

Ocak ayında sunulan oyunlar da bu şekilde. Listeye baktığımız zaman, oyunların kalitesi ve piyasa fiyatları düşünülecek olursa Ocak ayı güzel bir liste geldi yorumunu yapabiliriz. Prime Gaming, ay içerisinde ekstra bir sürpriz yapacak mı göreceğiz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video