reklam
PC HocasıOyunAmnesia: Rebirth’den İlk Oynanış Videosu Geldi

Amnesia: Rebirth’den İlk Oynanış Videosu Geldi

Frictional Games’in yaklaşan korku oyunu Amnesia: Rebirth’ün ilk oynanış fragmanı artık yayınlandı. Henüz oyun hakkında pek bir şey bilmiyoruz.

Amnesia: The Dark Descent’ten 100 yıl sonra geçiyor. Cezayir çölünde bir uçak kazasının ardından şanssız macerasına atılan Tasi Trianon adlı yeni bir karakterde baş rolde.

Amnesia: Rebirth, bu hikayeli korku serisinin en son oyunudur. 20 Ekim’de PlayStation 4 ve PC platformları için çıkacak. İleride diğer platformlar için gelecek mi henüz bilgisi yok.

Amnesia: Rebirth %10 indirimle Steam’de 45,00 TL’ye Epic Games Store’da ise 44,10 TL’den ön siparişte. PlayStation Store’da ise 128,00 TL’ye satılmakta. (PS Plus üyeleri için 115,20 TL)

Just Cause 4 şu andan itibaren ücretsiz

Tıkalı bir kapıdan geçmek için kum torbalarını taşıması gerekiyor. Her zaman onun peşinde olan korkunç bir yaratık var. Oyuncu, yolun açık olduğundan emin olurken tüm alanlarda olabildiğince hızlı hareket etmelidir.

Oyuncuları anında hızlı düşünmeye zorlar. Aksi takdirde, ölümlerine neden olan aldıkları kararlardan kısa süre sonra pişman olacaklar.

Gelin hep beraber ilk oynanış fragmanına göz atalım.

Oynanış video