An İtibarıyla Steam Yaz İndirimleri Başladı!

Oyunseverlerin aylardır beklediği Steam Yaz İndirimleri başladı. Bakalım bu indirim nasıl geçecek ? Hangi oyunlar indirime girecek ? Hangi oyunlar çok satacak ?

Tatilin başlamasıyla birlikte her yıl olduğu gibi Steam Summer Sale diye anılan indirimlerde başlıyor. Bu yılda tarihi 22 Haziran olarak verilen indirimler başladı. Yaklaşık bir buçuk ay önce haberini aldığımız indirim tarihi sonunda geldi.

Neredeyse tüm oyunlarda olan indirimler oyunculara Ramazan bayramı öncesi erken bayram yaşattı. Ramazan bayramının sonuna kadar sürecek olan indirimlerde bayram harçlıklarınızla dilediğiniz oyunu çok daha ucuza alabileceksiniz. Hatta birçok oyunda %90'a varan indirimler mevcut. Tabi yeni çıkmış oyunlarda %10 ila %20 gibi indirimler olacaktır.

İlk Gün İndirime Giren Oyunlar!

Counter Strike : Global Offensive

İndirime girmesi en çok beklenen oyunlardan biri olan CS:GO indirimlerde 16,08TL oldu. Önceki indirimlerde 12TL'ye inmesine alıştığımız oyunun fiyatı bu yaz biraz daha fazla.

Grand Theft Auto V

Yaz indirimlerinden öncede çok kez indirime giren GTA 5, bu indirimlerde de aynı fiyata indi. %50 indirimle gelen oyunun fiyatı 89,50TL oldu.

Euro Truck Simulator 2

Simulasyon oyunseverlerinin gözbebeği ETS 2, yine eski indirimlere nazaran biraz daha pahalı. Önceki indirimlerde 7,5 TL gibi bir fiyata düşen oyun; Bu indirimlerde %75 indirim alarak 9,75TL'ye düştü.

Rocket League

Araba ile futbol oynadığımız, dev toplara araba ile çarparak ağlara yolladığımız muhteşem oyun Rocket League'de indirime giren oyunlar arasında. Yine %40 indirimle gelen oyunun fiyatı 18,60TL oldu.

Rust

Orijinal olarak 31 TL fiyat etiketi ile satılan Rust, en iyi erken erişim, açık dünya, hayatta kalma oyunlarından bir tanesi. Bu indirimlerde ise fiyatı 15,50TL'ye düştü.

Dead by Daylight

Dead by Daylight, arkadaşlarınızla oynarken çok iyi vakit geçirebileceğiniz ve çok eğlenebileceğiniz bir oyun. Oyunun fiyatına %40 indirim geldi ve 18,60TL'ye düştü.

The Forest

The Forest açık dünya, hayatta kalma, erken erişim oyunu. Oyunun çoklu oyuncu modu, daha çok eşli oyuncu özelliği üzerinden kullanılıyor. Yani arkadaşlarınızla çok iyi anlar geçirebilirsiniz. Oyunun fiyat indirimlerle birlikte 16,08TL oldu.

 

Mafia 3

Önceki Mafia ve Mafia 2 oyunlarıyla oyunseverlerin gönlüne taht kuran Mafia 3'te indirime giren oyunlar arasında. %63 indirimle 119TL'lik fiyatını 44,03TL'ye indiren oyun bu indirimlerde çok satacak gibi duruyor.

H1Z1

Dünyada zombilerle ve diğer oyuncularla mücadele ettiiğimiz hayatta kalma oyunu H1Z1'de bu indirimlerin içinde. Oyunun indirimli fiyatı 15,50 TL.

The Elder Scrolls Online - Morrowind

The Elder Scrolls aksiyon ve fantezi serisinin bir parçası. Ayrıca serinin ilk sınırlandırılmamış çok oyunculu oyunudur. Oyun indirimlerle birlikte 201,98TL'den 116,06TL'ye düşüyor. Oyun ekstra paketler olmadan indirimle beraber 86,24TL.

Arma III

Savaş oyunseverlerinin aklına ilk gelen oyunlardan birisi olan Arma III'te bu indirimlerden nasibini almış. Serbest dünya ve askeri simülasyon oyunu olan Arma III'ün fiyatı 99,99TL'den 33,99TL'ye düştü.

NBA 2K17

Spor oyunları arasında basketbol severlerinin ilk aklına gelen oyun NBA 2K17 indirimlerde %75 indirim aldı. Oyun bu büyük indirimle 199TL'lik fiyatını 49,75TL'ye düşürdü.

American Truck Simulator

Euro Truck Simulator oyunundan sonra farklı bir kıtada geçen ve o kıtadaki çekicileri barındıran American Truck Simulator farklı bir simülasyon deneyimi sunuyor. Oyunun fiyatı indirimlerde 59TL'den 29,50TL'ye düştü.

Left 4 Dead 2

Farklı haritalarda zombilerle çok çeşitli silahlarla çatıştığınız ve arkadaşlarınızlada oynayabildiğiniz çok eğlenceli bir oyun olan Left 4 Dead 2 harika bir fiyatla geldi. Önceki indirimlerde 6,50TL gibi bir fiyata düşen oyun, bu yaz %90 indirim alarak 31TL'den 3,10TL'ye düştü. Kaçırmayın derim.

Footbal Manager 2017

Diğer spor oyunlarından daha farklı olarak en gerçekçi ve en sürükleyici şekilde futbol menajerliği yaptığımız Football Manager 2017 yaz indirimlerinde fiyatını bi hayli düşürdü. 100TL'lik fiyatına %66 indirim alarak 34TL'ye düşüren oyun çok satacak.

Bu oyunlar sadece Steam üzerinde indirime giren bazı oyunlar. Yüzlerce oyun şu anda Steam'de indirimde. Kaçırmayın!