PC HocasıAndroidAndroid Cihazlar İçin Uygulama Güncelleme Programı

Android Cihazlar İçin Uygulama Güncelleme Programı

 

Android cihazlar için kullanışlı bir uygulama olan Aptoide android cihazlardaki uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde güncellemenize olana sağlayan bir uygulamadır. Aynı zamanda uygulamanın ücretsiz  olması bir özelliği. Aynı zamanda Türkiye play store da yeni sürümleri çıkmayan en çok kullanılan uygulamaları dahi güncelleyebiliyorsunuz.

 

android_aptoide

 

Google’nin uygulama politikasından ötürü bir çok kullanıcı uygulama güncellemelerinde sıkıntılar yaşamaktadır. Aptoide uygulaması ile  tüm bunlara olabildiğince erken bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Dünya üzerinde milyonlarca cihaz tarafından kullanılan uygulamanın bir diğer özelliği ise ücretli bir çok uygulamayı ücretsiz olarak indirme imkanı sağlaması. Bu özellik sayesinde oyunlar ve yardımcı programları ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamayı yüklemek için ise resmi sitesinden yayınlanan .apk dosyasını indirip cihazınıza atıp kurmanız gerekiyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/android-cihazlar-icin-uygulama-guncelleme-programi-4743/ linkinden 04.08.2021 16:08:29 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement