PC HocasıAndroidAndroid Marshmallow LG V10’un Kapısını Çaldı

Android Marshmallow LG V10’un Kapısını Çaldı

 

Geçen sene piyasaya çıkan ve çift ekranlı akıllı telefonu LG V10Android Marshmallow güncellemesi ile tanıştı. Güncelleme ile birlikte bu seriye çok çabuk gönderen LG, kullanıcılarını memnun etti. Detaylar haberimizde.

LG V10 Android Marshmallow Güncellemesinde Neler Var ?

Hala LG G2 modeline güncelleme gelmediği halde bir çok kullanıcının şikayet ettiği firma LG V10 modelinde epey bir aceleci davrandı. 823 MB boyutunda olan güncelleme ile birlikte batarya süresinde artışlar gözlemleniyor. Ayrıca güvenliğin arttırılması ile birlikte stabil performans sağlayabilmesi için arayüz hataları da giderildi.

Hataların giderilmesinden ziyade LG V10 modelinde yer alan oyun oynarken ekran ısınması, kasmalar ve bataryanın çabuk tükenmesi gibi sorunların önüne geçilmiş gibi görünüyor. Güncellemeyi alan kullanıcılardan gelecek yorumlar doğrultusunda biz de konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

lg_v10

Ayrıca Marshmallow güncellemesi ile gelen Doze modu, direkt paylaşım, uygulama izinleri ve Now on Tap özellikleri de yenilikler arasında verilebilir. İlk olarak güncelleme Türkiye ve Güney Kore üzerinde indirilmeye sunuldu. 

Eğer LG V10 modeline sahipseniz çok yakında bildirimlerde yeni güncellemeyi görebilirsiniz. LG bakalım ilerleyen zamanlarda diğer cihazlarına ada güncellemelerini gönderecek mi ?

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/android-marshmallow-lg-v10un-kapisini-caldi-5215/ linkinden 28.07.2021 13:07:28 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video