PC HocasıAndroidAndroid’de Counter-Strike 1.6 Rüzgarı Başlıyor

Android’de Counter-Strike 1.6 Rüzgarı Başlıyor

   

Efsanevi firma efsanevi oyunu olan Counter Strike serisinin 1.6 versiyonu artık yeni müjde ile Android platformuna geliyor. Valve tarafından yapılan açıklamada artık online üzerinden tüm Android telefonlarda oynanabilecek.

COUNTER STRIKE ANDROID DETAYLARI

İnternet kafelerde efsanevi olarak oynanan ve milyonlarca oyuncusu bulunan Counter Strike serisi yakın zamanda tüm Android platformlarda 1.6 versiyonu ile karşımıza çıkacak. Yazılım ekibinin sorunsuz bir şekilde Android platformuna port ettikleri oyunun geliştiricisi Sdlash3D imzası taşıyor.

Ayrıca bu ekip tarafından Counter Strike 1.6‘nın Android cihazlar üzerinde nasıl çalıştığı konusunda yeni bir video duyurdu. Videoyu izlerken tüm bölümlerin testi, silah ateşlemeleri, bomba kurulumları ve haritanın detaylı tek tek denenmiş.

cs-1-6-android


COUNTER STRIKE 1.6 NEREDEN İNDİRİLECEK ?

Şimdi Android versiyonu olacağı için hepiniz Google Play Store’dan indirebileceğimizi düşünüyor olabilirsiniz ancak yanılıyorsunuz. Çünkü CS 1.6 Android serisinin telif haklarından dolayı Play Store‘da yayınlanması yasak. Bu demek oluyor ki oyun .apk olarak web sitelerinde ve Valve’nin resmi sitesinde yayınlanacak anlamına geliyor.

Counter Strike 1.6 serisinden sonra Half-Life serisinin de Android platformuna gelip gelmeyeceğini merak ediyorum açıkçası. Resmi bir açıklama olmamasına rağmen, firmanın bu konu hakkında da çalışmalarını yürüteceğini düşünüyorum. Açıkçası normal versiyondan ziyade Android versiyonu aynı keyfi verecek midir orası da ayrı bir soru işareti diyebilirim.

CS 1.6 ANDROID TEST VİDEOSU

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/androidde-counter-strike-1-6-ruzgari-basliyor-493/ linkinden 28.05.2022 00:05:06 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

  • Counter Strike 1.6 Android serisinin çıkış tarihi henüz kesinleşmedi. Kesinleştiği taktirde yine haberimizi güncelleyerek indirme linklerini takipçilerimiz ile paylaşacağız.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial