AnTuTu, Nisan Ayının En Performanslı 10 Android Telefonunu Açıkladı

Telefon ve tabletlere Benchmark testi uygulamaya yarayan popüler test programı AnTuTu, Nisan ayının en iyi performans gösteren 10 Android telefonunu açıkladı.

Geçen Ayın Şampiyonu Yine Listenin İlk Sırasında Bulunuyor

AnTuTu, her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği bu listeye Nisan ayının en iyi performans gösteren akıllı telefonlarını listeledi ve listenin zirvesini geçtiğimiz aylarda Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtılan Xiaomi'nin yeni amiral gemisi modeli Mi 9'un Transparent Edition versiyonu tekrardan oturmuş durumda.

AnTuTu'nun paylaştığı listeye bakıldığında Xiaomi'nin Mi 9 Transparent Edition versiyonunun 373715 puan alarak birinci sıraya oturduğu görülüyor. Listenin ikinci sırasına bakıldığında ise  Xiaomi'nin amiral gemisinin standart versiyonun bulunduğu gözüküyor ve bu modelinde 373511 puan aldığı göze çarpıyor.

Listenin üçüncü sırasına bakıldığında ise Vivo'nun 12GB RAM kapasitesine sahip Vivo iQOO Monster Edition modeli bulunuyor. Bu model ise 371837 puan alarak listenin üçüncü sırasında kendine yer buluyor.

Listeyi sırasıyla Meziu 16s, Vivo iQOO Monster, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S10+, Galaxy S10, Vivo iQOO, Nubia'nın oyuncu telefonu Red Magic Mars ve Honor V20 takip ediyor.

İlgili Etiketler