PC HocasıHaberlerApple Macbook Pro OLED Ekranlı Olursa

Apple Macbook Pro OLED Ekranlı Olursa

   

Apple’ın iPhone’dan sonra en çok satan serisi olan Macbook Pro cihazları hakkında ilginç gelişmeler var. KGI analistleri tarafından açıklanan bilgilere göre yeni Macbook Pro modelinde dokunmatik OLED panel olacak.

Konsept Aşaması Tamamlandı

Yukarıdaki görüntülerde de göreceğiniz üzere Apple’ın Macbook Pro modeli için dokunmatik OLED panele sahip bir konsept çalışması yayınlandı. Cihazın fonksiyon tuşlarının yerini aldığı görülen panelde Spotify ve Transmission gibi pek çok uygulamanın kontrol edilmesine imkan sağlanıyor. Konsept Macbook Pro‘nun yan paneline baktığımızda ise USB-C bağlantılarının yer aldığını görebilmek mümkün.

Apple-Macbook-Pro-OLED-Ekran-Konsept-2
Yeni Macbook Pro‘nun ne zaman satışa çıkartılacağı konusunda henüz bir gelişme yok. Ancak tahminlerimize göre bu yılın son çeyreğinde dokunmatik OLED ekrana sahip Macbook Pro’lar tüm dünya genelinde satışa çıkartılabilir. Açıkçası OLED ekranın Macbook Pro‘ya neler katacağını biz de merakla bekliyoruz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-macbook-pro-oled-ekranli-olursa-21784-10186/ linkinden 27.01.2022 21:01:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • Almaaaaaamm 5 bin tl vereceğim ve cod crysis battlefield farcry fifa fallout assassin oynayamayacaksam o parayı vermeeeeemmm, yoksa oynayabiliyor muyum?

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner