PC HocasıTabletApple Olur Gibi: Samsung Galaxy Tab 8 Ultra, Çentikli Ekran ile Gelecek

Apple Olur Gibi: Samsung Galaxy Tab 8 Ultra, Çentikli Ekran ile Gelecek

  arctis 7+

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un Galaxy Tab S8 Ultra modeliyle ilgili söylentiler bu yaz itibariyle internete sızmaya başladı ancak tabletin kendisine ve özelliklerine dair iddialar/sızıntılar son zamanlarda internete düşmeye başladı. Tabletle ilgili ,internete düşen görüntülerde Cupertino merkezli teknoloji devi Apple’ın bu sene piyasaya sürdüğü MacBook Pro modellerine oldukça benzeyen bir çentik tasarımına sahip ekranla geleceği öne sürülüyor.

İki özçekim kamerası barındıran çentik!

Görüntülere dair gerçeklik, internetteki en saygın Samsung analistlerinden biri tarafından onaylandı. Ice Universe, ekrandaki çentiğin varlığını doğrulayan Galaxy Tab S8 Ultra’nın pazarlama görüntülerinden bir tanesi paylaşarak doğruladı. Öncelikle iyi haber şu ki ekrandaki çentik MacBook Pro modellerinde bulunan çentiğe oranla oldukça küçük ve içerisinde iki adet özçekim kamerası barındırıyor. Çentiğin içerisinde bulunan özçekim kamerası 2160 piksel çözünürlüğünde 60 kare video çekimi yapabiliyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-olur-gibi-samsung-galaxy-tab-8-ultra-centikli-ekran-ile-gelecek-120302/ linkinden 02.12.2021 03:12:09 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner