Perşembe, Şubat 29, 2024

Arcane 2. Sezon Tarihi Açıklandı – Fragman Yayımlandı (Video)

Paylaş

silkroad gaminggentr

Bildiğiniz üzere günümüzde pek çok oyuna ait diziler ve ya filmler gösterime giriyor. Oyun sektöründeki büyüme ve kazanç miktarı arttıkça farklı sektörlerle işbirlikleri de artıyor.  Geçtiğimiz yıllarda izleyicilerin beğenisine sunulan Arcane adlı dizi de bu işbirliklerine bir örnek olabilir.

2021 yılında Netflix’te yayımlanan ve League of Legends (LoL) evreninde geçen Arcane adlı dizi, izleyiciler tarafından beğenileri toplamıştı.

Çeşitli karakterlerin etrafındaki olayları konu eden dizide başrol olarak Jinx karakteri öne çıkıyor. Genel olarak karakterlerin oluşumlarını, gelişimlerini ve hislerini izleyiciye iyi bir şekilde aktaran dizi, LoL oyuncusu olmayan insanlar tarafından da (tıpkı benim gibi) oldukça sevilmişti.

İlk sezon finalinin ardından seyirciler heyecanla ikinci sezonu beklerken, bu bekleyiş zamanla azalarak yok olmuştu. İki yılı aşkın bir süredir dizinin yeni sezonunu hakkında resmi bir duyuru ya da açıklama olmadığı için, dizi çoğu seveni tarafından unutulmuştu. Ve yaklaşık iki yıl aranın ardından, Netflix hafızaları tazelemeye karar verdi:

Arcane 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

6 Kasım 2021’de yayımlanan ilk sezonun ardından yeni sezon tam üç yıl sonra (eğer ertelenmezse) Kasım 2024’te seyircileriyle buluşacak. Yani dizinin ikinci sezonunun yayınlanmasına yaklaşık 11 ay kadar bir süre var.

Netflix, Arcane fragmanın altına şu açıklamayı bıraktı:

“Oyuna yeni çarlar ekleniyor. Arcane 2. sezon Kasım’da sadece Netflix’te.”

Yayımlanan fragmanda yeni sezona dair pek bir bilgi bulunmazken, fragmanın sonunda ise tavana zincirlenmiş bir halde olan ve League of Legends oyuncularının yakından tanıdığı Warwick adlı şampiyonu görüyoruz.

Dizinin oyuncu kadrosunun tamamı henüz açıklanmamışken, açıklandığında sizi bu konu hakkında bilgilendirmeyi de ihmal etmeyeceğiz.

Cihan Seldüz
Cihan Seldüz
Teknoloji ve bilime ilgi duyan, bu konularda bol bol araştırma yapıp kendini geliştirmeye çalışan PC Hocası editörü.

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler