PC HocasıOyunArt of Rally PlayStation 5 ve PlayStation 4 için Bu Yaz Geliyor

Art of Rally PlayStation 5 ve PlayStation 4 için Bu Yaz Geliyor

 

Geliştirici Funselektor, Art of Rally‘nin PlayStation 5 ve PlayStation 4 için bu yaz geleceğini duyurdu.

Oyun, daha önce duyurulan Xbox Series, Xbox One, Switch, Windows 10 ve xCloud versiyonlarıyla birlikte çıkış yapacak.

Art of Rally‘nin herhangi bir özel özelliğe sahip konsollara gelip gelmeyeceği henüz belli değil, ancak PlayStation 5’teki DualSense haptiklerinin bu nedenle Sony’nin donanımı tarafından desteklenen yeni nesil deneyimden yararlanmasını beklemeliyiz.

Art of Rally‘nin PlayStation’da kullanılabilirliği konusunda belirli bir ETA paylaşılmadı, ancak ilerleyen süreçte oyunun PlayStation’da nasıl bir deneyim sunacağına dair bilgilere ulaşırız. Art of Rally şu anda PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

Oyun, 50’den fazla arabaya sahip. Ancak lisanslı araçlar olmadıkları için bazı yaratıcı isimleri var. Tüm aksiyon Finlandiya, Japonya, Almanya, Sardunya ve bu yaz da Kenya’da yapılacak olan 60’tan fazla klasik ralli etabında gerçekleşiyor. Şimdiye kadar ralli sanatında kullanıcı tarafından oluşturulan 400’den fazla tasarımla özel görünümler için de destek var.

PlayStation için yayınlanan video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/art-of-rally-playstation-5-ve-playstation-4-icin-bu-yaz-geliyor-112691/ linkinden 21.10.2021 20:10:54 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad