PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppArtık WhatsApp’ta Kendi Etiketlerinizi Oluşturabileceksiniz

Artık WhatsApp’ta Kendi Etiketlerinizi Oluşturabileceksiniz

  arctis 7+

Bildiğiniz üzere WhatsApp‘ta kendinize özel etiket (sticker) oluşturabilmek için bir üçüncü taraf uygulamalara ihtiyaç duyuluyor ve görünen o ki Meta şirketine ait platform artık kullanıcıların üçüncü parti uygulamalara ihtiyacı kalmadan uygulama üzerinden kendi etiketlerini ve etiket paketlerini oluşturmalarına olanak tanıyacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.

Hintli Mukul Sharma tarafından edindiğimiz bilgilere göre bu özellik WhatsApp’ın en son yayınlanan Beta sürümünde tespit edildi ve bu yakın zaman içerisinde son kullanıcı tarafına getirileceği anlamına gelebilir. Özellik hakkında bilgi edinmenin yanı sıra uygulama içinden özellikle alakalı düşük çözünürlükte de olsa bir kare elimizde var.

Sharma, tüm bu bilgilerin yanında özelliğin ne zaman son kullanıcıya açılacağına dair herhangi bir bilgi belirtmedi fakat Android işletim sistemi tarafındaki beta uygulamasında hali hazırda mevcut ve yakın zaman içerisinde kullanıma açılması bekleniliyor. Özelliğin gelecekte ise iOS işletim sistemi tarafında da kullanıma sunulması beklentilerin arasında yer alıyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/artik-whatsappta-kendi-etiketlerinizi-olusturabileceksiniz-120471/ linkinden 01.12.2021 16:12:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner