Assassin’s Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage için Özel Kıyafet! Oyunu Hissedeceksiniz

  Google News

Assassin’s Creed Mirage, Ubisoft’un efsane haline gelmiş olan serisinin devam oyunu olarak karşımıza çıkacak. Resmi duyurusu gerçekleştirilen oyunun çıkışına da çok az bir süre kaldı. İlk duyurunun ardından Ubisoft, oyun için önemli bilgileri de paylaşmıştı. Bağdat bölgesinde geçecek olan yeni yapım hakkında artık bizi heyecanlandıracak ek bir şey görür müyüz derken, hiç beklenmedik bir duyuru daha geldi.

Ubisoft ile ortaklık yaptıklarını duyuran Owo, yeni oyun için özel olarak tasarlanmış tişörtlerini duyurdu. Yapılan duyuruda yer alan tişört bir fan ürünü olmaktan çok daha öteye geçiyor. Zira bu özel kıyafet oyunu hissetmenizi sağlayacak.

Assassin’s Creed Mirage için Özel Owo Tişört

Yapılan duyuru sonrasında ön siparişleri de açılan tişört, Owo Skin olarak isimlendiriliyor. Kablosuz olarak çalışan tişört içerisinde yer alan özel titreşim motorları, oyundaki sahnelere göre oyuncuların hareketleri ve darbeleri hissetmesiniz sağlıyor.

Oyundaki ana karakterimiz Basim’in aldığı darbeleri bu özel kıyafet sayesinde gerçek hayatta da hissetmemiz mümkün olacak. Özel olarak tasarlanmış tişört için toplamda 9 ayrı bedene yer verildiğini ve ağırlık olarak da titreşim motorları olsa dahi 600 gr ağırlığın altında kalındığını da belirtelim.

Assassin’s Creed Mirage

Oldukça sportif bir görüntüye sahip olan kıyafet, batarya süresi açısından bakacak olursak da 8 saatlik bir batarya süresine yer verecek. USB Type C üzerinden de şarj olabilecek.

Assassin’s Creed Mirage

Oyun dünyası için yeni bir soluk olarak gösterebileceğimiz Owo skin, şimdiden ön siparişe de açılmış durumda. 3 aylık bir bekleme süresi ile gelen tişörtün fiyatı ise 499 Euro olarak belirlenmiş. Tabii ki ülkemiz satışı yok ve Türkiye fiyatını da haliyle tahmin bile edemiyoruz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video