reklam
Ana SayfaOyunAssassin’s Creed Valhalla’nın Çıkış Tarihi Yanlışlıkla Göründü!

Assassin’s Creed Valhalla’nın Çıkış Tarihi Yanlışlıkla Göründü!

Son zamanların beklenen oyunlarından olan Assassin’s Creed Valhalla’nın çıkış tarihi oyuncular tarafından merakla bekleniyordu. Oyunun İtalyan resmi İnstagram hesabından paylaşılan videoya göre, yeni Assassin’s Creed oyunu 17 Kasım Salı 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak.

İddialara göre ilgili video, yayınlanmasının ardından, ani bir hareketle sayfa yönetimi tarafından kaldırıldı. Bir Reddit kullanıcısı ise bu videoyu kayda aldı ve Reddit üzerinden paylaştı. Ubisoft kanadından konu hakkında herhangi bir açıklama henüz bulunmuyor.

November 17 release date, according to a now deleted IG post from assassinscreed

Oyunun çıkış yapacağı platformları bilmeyenler için hatırlatmakta yarar var. Assassin’s Creed Valhalla,  PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Stadia, PC platformlarına çıkış yapacak.

Reddit üzerinden yayınlanan videonun düzenlenmiş olup olmadığı bilinmiyor ve işin aslına bakacak olursak, böyle bir video yayınlanıp-kaldırılmış olsa bile, herhangi bir hata ile yapılmış olamaz.

Kao the Kangaroo: Round 2 Steam'de kısa süreli tamamen ücretsiz oldu!

Bilerek ve isteyerek yapılmış olma ihtimali çok yüksek, oyun geliştiricileri son zamanlarda bu tarz işler ile oyuncuların karşısına geçiyor. Sebepler arasında, oyuna olan ilgiyi arttırmak en büyük seçenek diyebiliriz.

Yazar Hakkında

Mehmet Can ALVAR

Mehmet Can ALVAR

Herkes gibi onlardan değil, kendi kendine olan birisi. Siber güvenlik alanında çalışmalar yapan BTK Akademi öğrencisi.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz