Computex 2023

ASUS, Computex 2023’te Yer Alacağını Duyurdu

  Google News

Teknolojinin kalbinin atacağı Computex 2023 fuarı için geri sayım başladı. 30 Mayıs ile 2 Haziran arasında düzenlenecek olan teknoloji fuarında, teknoloji devlerinin yeni ürünlerini sergilediğini göreceğiz. Bu devlerden birisi de ASUS olacak.

Marka kısa süre önce yaptığı duyuruyla beraber, yakın zamanda düzenlenecek olan fuara katılacaklarını resmen açıklamış oldu. Konu hakkında detaylardan da söz edelim.

ASUS, 3 Yıl Aradan Sonra Computex 2023 Fuarında

ASUS’un açıklamasına bakacak olursak marka fuarda, fiziksel stantlarıyla yer alacak. En yeni tüketici, oyun, yaratıcı ve ticari ürünleri sergileyecek olan ASUS, yeni nesil sürdürülebilir çözümlerini de tüketicilere sunmuş olacak.

Ayrıca daha çok oyunculara hitap eden ROG standını da görme şansını elde edeceğiz. Oyuncu laptop modelleri ve çok daha fazlasını göreceğimiz ROG standında, bu yıl ilk kez bir elde taşınır oyun bilgisayarı da sergilenecek. Kısa süre önce tanıtımı yapılan ROG Ally modelinden söz ediyoruz.

Computex 2023
ASUS’un Computex 2023 fuarı ile ilgili verdiği bilgiler şimdilik bunlar ile sınırlı. Marka fuarda başka ne gibi sürprizler yapacak bekleyip göreceğiz. Birçok ünlü teknoloji firmasını bir araya getirecek olan fuarın 30 Mayıs ile 2 Haziran tarihleri arasında olduğunu da bir kez daha hatırlatmış olalım.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video