PC HocasıCep TelefonuASUS Zenfone Go için yeni bir güncelleme geliyor

ASUS Zenfone Go için yeni bir güncelleme geliyor

   

Asus firmasının geliştirmiş olduğu uygun fiyatlı akıllı telefonu Zenfone GO için yeni bir güncelleme başlatıldı. Cihazın şuanda stabilitesi hakkında kullanıcılardan gelecek yorumlar da beklendiği gibi, gelin yeni güncellemenin detaylarına bir göz atalım.

Asus Zenfone GO hangi güncellemeyi alacak ?

 

Zenfone Go akıllı telefonuna yeni bir güncelleme çok yakında gelecek. Sürüm olarak 12.0.0.0129 olarak gelen ve aynı zamanda ZB500KG modeli numaralı yenilikte bir avuç küçük değişiklik bulunuyor.

 

Tayvanlı şirket tarafından paylaşılan bilgilere göre bu güncelleme Facebook mesaj kaydı sorununu giderecek. Aynı zamanda Rusça çeviri ve Asus/Google uygulamalarını da güncelleyecek.

 

Güncelleme bildiriminin görünmesi yaklaşık olarak bir haftayı alacak. Fakat her zaman manuel güncellemeyi deneyerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/asus-zenfone-go-icin-yeni-bir-guncelleme-geliyor-20040/ linkinden 27.01.2022 19:01:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner