reklam
PC HocasıSinemaAvatar 2 filminin konusu belli oldu

Avatar 2 filminin konusu belli oldu

İlk filmi 2009 yılında çıkan ve büyük başarılar elde eden Avatar filminin ikincisi olan Avatar 2‘nin konusu belli oldu. İsterseniz hiç uzatmadan konuya geçelim.

Avatar 2’nin konusu nasıl olacak ? 

Avatar 2‘nin çekimlerinin tekrardan başlaması ile filmin yapımcısı tarafından açıklanan bilgilere göre film, Sully’nin ailesini bir arada tutma çabasını anlatacak. Yapımcı tarafından yapılan paylaşımı ise hemen alt tarafta sizlerle paylaşıyoruz.

Bu, Sully ailesinin ve aileyi bir arada tutanın hikâyesi. Bu filmde Jake ve Neytiri’nin bir ailesi var, evlerini terk etmeye zorlanıyorlar ve suyun üstü, etrafı ve içi de dâhil olmak üzere Pandora’nın farklı bölgelerini keşfe çıkıyorlar.

17 Aralık 2021 tarihinde ülkemizde vizyona girecek filmin başrollerini ise  Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Kate Winslet ve Vin Diesel gibi ünlü oyuncular canlandırıyor.

Bir Filme veya TV Dizisine Altyazı Ekleme

Haberimizin detayları burada son buluyor. Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

1 Yorum

  • İlk filmin üzerinden o kadar çok zaman geçti ki onun bile konusunu karakterlerini falan unuttum, 2. film için bu kadar beklenmemeliydi bence, tabi çekim zorlukları ne seviyede bilemeyiz ancak bir film seri şeklinde olacaksa araya zaman girmemeli

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz