PC HocasıOyunAvatar’dan Sonra Ubisoft’un Star Wars Oyunu Çıkıyor

Avatar’dan Sonra Ubisoft’un Star Wars Oyunu Çıkıyor

 

Massive Entertainment, Ubisoft’un birincil geliştirme stüdyolarından birisi olarak hizmet veriyor. Far Cry 3 ve The Division’ın geliştirilmesinden sorumlu olan Massive Entertainment, geçtiğimiz günlerde bir açık dünya Star Wars oyunu üzerinde çalıştığını açıkladı. ,

2017 yılının Şubat ayında, Massive Entertainment‘ın James Cameron filmine dayanan bir Avatar oyunu üzerinde çalışacağı duyurulmuştu. O zamandan beri, ne oyundan ne de filmden pek bir şey duyurulmadı. Ubisoft’a göre oyun hala geliştirme aşamasında ve yakın zamanda duyurusu yapılan Star Wars oyununundan önce bir tarihte piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

Bu durum, Ocak ayında duyurusu yapılan açık dünya Star Wars oyununun uzun yıllar boyunca çıkmayacağı anlamına da geliyor olabilir. Ubisoft’un son yatırımcı bildirisi sırasında yayıncı, Massive Entertainment’in hem 2021 hem de 2022 yılı boyunca The Division için yeni içerik üzerinde çalışacağını açıkladı.

Avatar 2’nin güncel yayın tarihi 2022 yılının Aralık ayı olarak belirlendi. Ubisoft oyunu film ile bağdaştırmak istiyorsa, o zaman Avatar oyununu o tarihe kadar göremeyeceğiz demek oluyor. Massive Entertainment, ancak Division ve Avatar’daki çalışmalar tamamlandıktan sonra Star Wars oyununu yayınlamaya odaklanabilir. Hayranlar da muhtemelen bu açık dünya Star Wars oyununu oynayabilmek için uzun bir süre daha bekleyecek gibi görünüyor.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video