PC HocasıOyunBack 4 Blood Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Back 4 Blood Açık Beta Tarihi Belli Oldu

 

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici Turtle Rock Studios, Back 4 Blood açık beta tarihini açıkladı.

Oyunun açık betası, 12-16 Ağustos tarihleri arasında başlayacak.

Left 4 Dead serisinin yaratıcılarının ortaklaşa birinci şahıs nişancı oyunu Back 4 Blood, oyunun tamamen yeni PvP modu Swarm da dahil olmak üzere bir dizi özellikle açık betasını önümüzdeki ay başlayacak.

Bu süre zarfında, oyunu ön sipariş vermiş olan hayranlar oyuncu sayısının çoğunu oluşturacak. Daha az sayıda ek beta erişim kodundan birini alma şansı yaklayacak. Swarm modu, açık betada sunulan yeni içeriğin merkezinde yer alsa da yeni kampanya içeriği, oynanabilecek. Yeni bir Temizleyici, iki ortak çalışma haritası ve Fort Hope ortak merkezini de gösterecek.

Beta, son oyunun neredeyse her yönüne bir dereceye kadar dokunacak gibi görünüyor. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Beta testi içerisinde yer alacak özellikler

  • 2 PvE Mücadele Haritası
  • 2 PvP Swarm Modu Haritası
  • 6 Oynanabilir Ridden Modu
  • Tüm Silahlar ve Teçhizat
  • Çapraz Oyun ve Çapraz -gen Desteği

Back 4 Blood tam sürümü 12 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. Ek olarak Xbox Game Pass üzerinden de satışa sunulacak.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/back-4-blood-acik-beta-tarihi-belli-oldu-116328/ linkinden 20.09.2021 14:09:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad