PC HocasıOyunBalan Wonderworld’den Yeni Bir Fragman Videosu Geldi

Balan Wonderworld’den Yeni Bir Fragman Videosu Geldi

 

Square Enix, Balan Wonderworld için iki karakter daha ve gelecekteki patronlara odaklanan yeni hikaye fragmanları yayınladı.

Daha önce de belirtildiği gibi, oyuncunun insanların kalplerinin dünyasındaki maceraları ele alıyor.

Yunus ve Dalgıç, neredeyse boğulduktan sonra travma geçiren bir kıza odaklanırken. The Girl Who’s Who’s Gaga for Bugs, bir kızın tüyler ürpertici sürüngenlere olan sevgisinin onu nasıl reddedip izole ettiğini anlatıyor.

Oyun görüntüleri bize ilk bölümdeki karakterin nasıl korkunç bir kurt benzeri canavara dönüştüğünü gösterirken, bu karakterlerin nasıl bir patron olacağını görmüyoruz.

Fragman, oyunda oyuncuları bekleyen on iki farklı hikayeden ikincisini tanıtıyor. Hikaye bir yunus ve Fiona adında bir dalgıç etrafında dönüyor. Denizi seviyor ama sonra bir şeyler tamamen ters gidiyor.

Platformer, Sonic’in yaratıcısı Naka Yuji tarafından ekibi Arzest ile birlikte geliştiriliyor. Balan Wonderworld 26 Mart 2021’de Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X ve S, Xbox One ve Steam için piyasaya sürülecek.

Oyun Türkçe arayüz desteği ile çıkış yapacak. Şu an oyunu ön sipariş ile satın alabiliyorsunuz aşağıdan fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

Fiyat listesi

  • PlayStation Store’da fiyatı: 398,99 TL
  • Xbox Store’da fiyatı: 400,00 TL
  • Steam’de fiyatı: 369,00 TL

Yeni fragman video

Video