PC HocasıOyunBattlefield 5’de Osmanlı Devleti Sürprizi

Battlefield 5’de Osmanlı Devleti Sürprizi

 

Efsanevi oyunlar arasında yer alan Battlefield serisinin yeni versiyonu olan Battlefield 5‘te Osmanlı Devleti olacağı ve konunun birinci dünya savaşında geçeceği belirtildi. Açıkçası oyunun bu denli büyük bir iddia ile gelecek olması oyuncu dünyasını şimdiden karıştırdı.

BATTLEFIELD 5’TE 1.DÜNYA SAVAŞI VE OSMANLI DEVLETİ

Modern savaşlar serisi giderek işin içerisinden çıkılmaz bir hal alırken, bu moddaki en iyi oyun geliştiricisi EA Games, yeni Battlefield 5 versiyonunda “Birinci Dünya Savaşı” temasını işleyeceği giderek kesinleşmeye başladı. Birinci Dünya Savaşı denildiğinde akla ilk ne geliyor ? Tabii ki Osmanlı Devleti. Hali hazırda eğer EA Games böyle bir geliştirme yapacak olursa işler çok kızışacak gibi görünüyor.

Geçen sene EA Games tarafından yapılan açıklamada “yeni FPS oyunumuz Birinci Dünya Savaşı‘nda geçecek” söylentileri artık gerçekleşmeye başlıyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin son zamanlarda Dünya basınında çokça söz edilmesi ve gündemde olması nedeni ile EA Games yeni oyunu Battlefield 5’de Osmanlı Devleti‘nin olacağı yönünde kesin kalıntılar bulunuyor.

battlefield5.jpg
Twitter üzerinden Doctor_Cupcakes adlı kullanıcı tarafından yapılan paylaşımda Birinci Dünya Savaşı’nın detayları görünüyor. Eğer ki Battlefield 5 oyunu Birinci Dünya Savaşı konulu olacak olursa, EA Games şimdiye kadar Battlefield üzerinden yapmış olduğu ciroyu katlayabilir.

İlk olarak 26 Ekim 2016 tarihinde piyasaya çıkacak olan Battlefield 5, PC, PS4 ve Xbox One platformları için gelecek.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/battlefield-5de-osmanli-devleti-surprizi-4576/ linkinden 30.07.2021 00:07:56 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

  • Osmanlı Devleti battlefield 5te olursa ne olacak ? Osmanlı 1.dünya savaşında yenilmedi mi ? Bu sahneleri tekrardan mı yaşayacağız ortalık karışır söyliyeylim

    • ağzına sağlık kardeşim çok iyi dedin böyle olursa eğer oyun çok şikayet alır battlefield severken EA gamesdan nefret etmeyelim

    • Katılıyorum hocam aynen söylediklerine açıkçası osmanlı devleti 1.dünya savaşında yeniliyor eğer sahneler aynı olacaksa işimiz var

  • yani oyun içinde abuk subuk göndermeler görmeye şimdide hazırlanalım
    sanırım en kötüsü oyuncuların osmanlıya geçip T-bag yapması olacak :/

  • Osmanlı nasıl yeniliyor 1.dünya savaşında, bazı açılardan zararlı çıkmamız kaybettiğimiz anlamına gelmez sonuçta çanakkalede 7 cihanı denize döktük ve 1923 te cumhuriyeti ilan ettik.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement