reklam
PC HocasıOyunBless Unleashed 22 Ekim’de PlayStation 4 için Geliyor

Bless Unleashed 22 Ekim’de PlayStation 4 için Geliyor

Bless Unleashed, Round 8 Studios tarafından geliştirilip Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan çok oyunculu bir çevrim içi rol yapma oyunudur.

Oyun bir süredir Xbox One için mevcut. 22 Ekim tarihinde PlayStation 4‘e geliyor.

Round 8 Studio’dan Bless Unleashed 22 Ekim 2020’de ücretsiz oynanabilen bir oyun olarak PlayStation 4‘te piyasaya sürülecek.

Deluxe Founder’s, Exalted Founder’s ve Ultimate Founder’s paketleri PlayStation Store’da an itibariyle ön siparişe açıldı.

Paket içerikleri

Deluxe Founder’s:

  • Bless Unleashed’e 7 Gün Önceden Erişim, Özel Kurucu Unvanı “Pyreborn”, Destansı Fildişi Tek Boynuzlu Bineği ve 7 Günlük Yiğitlik Ayrıcalıkları paket fiyatı 109,00 TL‘dir.

Exalted Founder’s:

  • Bless Unleashed’e 10 Gün Önceden Erişim, Özel Kurucu Unvanı “Pyreborn”, 2 Destansı Binek (Fildişi Tek Boynuzlu ve Zırhlı Gergedan), Destansı Yaldızlı İnfazcı Kostüm Seti, 30 Günlük Yiğitlik Ayrıcalıkları (günlük Lumena ödülleri ve daha fazla oyun içi güçlendirme), 1000 Lumena ve 1 Ekstra Karakter Yuvası paket fiyatı 209,00 TL‘dir.
PS Plus 2020 Ocak Ayı Oyunları Açıklandı

Ultimate Founder’s:

  • Bless Unleashed’e 14 Gün Önceden Erişim, Özel Kurucu Unvanı “Pyreborn”, 3 Destansı Binek (- Fildişi Tek Boynuzlu, Zırhlı Gergedan ve Fildişi Tek Boynuzlu), 2 Destansı Kostüm Seti (Yaldızlı İnfazcı ve Kızıl Katil), Destansı Kızıl Silah Seti, 90 Günlük Yiğitlik Ayrıcalıkları (günlük Lumena ödülleri ve daha fazla oyun içi güçlendirme), 2000 Lumena ve 2 Ekstra Karakter Yuvası. Paket fiyatı 359,00 TL‘dir.

Oyun ilk olarak 12 Mart 2020’de Xbox One için çıkmıştı. PC platformu içinde 2021 yılının ilk çeyreğinde gelmesi planlanıyor.

PS4 Fragman video

AD

Advertisement