PC HocasıOyunBorderlands 3 PS5 ve Xbox Series için Geliyor

Borderlands 3 PS5 ve Xbox Series için Geliyor

 

Borderlands 3, Gearbox Software tarafından geliştirilip 2K Games tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyundur.

Oyun resmi olarak yeni nesil konsollar için onaylandı, geliyor.

Geliştirici PAX Online sunumunu kullanarak Borderlands 3‘ün PlayStation 5 ve Xbox Series X‘e hem 4K, hem saniyede 60 kare görseller hem de yerel bir bölünmede dört oyuncuya kadar destekle geleceğini (Windows Central üzerinden) açıkladı.

Gearbox, mevcut nesil oyuncuların iki oyunculu dikey bölünmüş ekrana sahip olacağını söyledi. Şirket ayrıca, hangi sistemlerin dahil edileceğini söylemese de, 2021’de cross-platform ile beraber çıkacağını açıkladı.

PlayStation 4 veya Xbox One platformlarında oyuna sahip kullanıcılar oyunun aynı platformdaki yeni nesil versiyonuna ücretsiz yükseltebilecek. Daha önce satın alınmış indirilebilir içerikler ve kayıtlar ise yeni nesil konsolunuza aktarılacak.

Bu yılın ilerleyen saatlerinde daha fazla içeriğin duyurulmasıyla, bazı oyuncular bu anahtarların bazılarını yeni içerik için saklamak isteyebilir. Daha küçük bir DLC’nin her bir kasa avcısına dördüncü bir beceri ağacı eklediği duyuruldu. Bu yayınlandığında, birçok oyuncu yeni becerileri denemek için karakterlerini yeniden belirleyecek ve denemek için çok sayıda yeni silaha ihtiyaç duyacaklar.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/borderlands-3-ps5-ve-xbox-series-icin-geliyor-89927/ linkinden 30.07.2021 01:07:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement