PC HocasıOyunBright Memory: Infinite’dan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi

Bright Memory: Infinite’dan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi

   

FYQD-Studio, oyunun fütürist dünyasını, kötü adamlarını ve çarpıcı görsellerini gösteren Bright Memory: Infinite için yeni ekran görüntülerini yayınladı.

Oyunun garip bir geçmişi var, orijinal olarak Bright Memory: Episode 1 olarak yapıldı. Bildirildiğine göre sadece bir kişi tarafından yapıldı.

Oyun, 2021 çıkış tarihine kadar ilerlerken, stüdyo, oyunun daha fazla görselini, bilim kurgu dünyasını ve acımasız dövüşü gösteren bazı muhteşem yeni ekran görüntüleri yayınlamayı uygun gördü.

Görünüşe göre Bright Memory, hem bilim-kurgu hem de ortaçağ etkilerini karıştıran ortamı ile tuhaf bir alternatif evrende geçecek. İlk ekran görüntüsü, büyük bir katana kullanan oyuncu zırhlı bir düşmanın kafasını keserken tüyler ürpertici bir sahneyi tasvir ediyor.

Atış herhangi bir şey gösteriyorsa, oyunun kılıç oynamaya odaklanmasının yanı sıra oyuncuların düşmanları parçalamasına izin veren bazı kanlı öldürme animasyonlarına sahip olduğu anlaşılıyor.

Bright Memory: Infinite‘ın fütürist bir metropolde gerçekleşeceği iddia ediliyor. Oyuncular gökyüzünde meydana gelen garip bir fenomeni araştırmakla görevli bir ajan rolünü üstleniyor. Bu görev, FYQD’nin iki dünyanın çarpışmasını içereceğini ima etmesiyle garip bir gizemi açığa çıkaracak. Oyun, 2021’de Xbox Series X’te yayınlayacak.

PlayStation 5 versiyonu ise net bir tarihi olmamakla beraber daha sonraki bir tarihte çıkış yapacak.

Atılan tweet

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bright-memory-infinitedan-yeni-ekran-goruntuleri-geldi-92812/ linkinden 27.01.2022 20:01:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Banner