PC HocasıOtomobilBugatti’nin Efsane Aracı Chiron CEO’su Tarafından Test Edildi

Bugatti’nin Efsane Aracı Chiron CEO’su Tarafından Test Edildi

 

Bugatti’nin yeni üretmiş olduğu efsanevi performans aracı Chiron nihayet pistlere inmeyi başardı. İlk olarak Cenevre Otomobil Fuarı’nda karşımıza çıkan Bugatti Chiron, bu sefer Bugatti CEO‘su Wolfgang’ın ellerinde.

Kendi Ürettikleri Aracı Test Ederken Korktular

Gerçekleştirilen Bugatti Chrion testinde sürücü koltuğuna Bugatti CEO‘su Wolfgang Dürheimer oturdu. Otomobil ile ilgili bilgiler paylaşılırken, dünyanın en hızlı ve en güçlü otomobili olduğunu söylemeyi de ihmal etmedi.

Motorundan çıkan sesin bile kükreyerek kulağımızı tırmaladığı bu araç tam 1500 beygir gücüne sahip. Gerçekleştirilen test esnasında da Bentley Bentayga önde eskortluk yaparak başarılı bir 13 dakika gerçekleştirildi. İşte yeni Bugatti Chiron‘un pistlerdeki test videosu.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bugattinin-efsane-araci-chiron-ceosu-tarafindan-test-edildi-21745-9869/ linkinden 16.06.2021 08:06:44 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video