Cumartesi, Haziran 15, 2024

Bus Simulator 2016 Steam’da Görüldü

Paylaş

silkroad gaminggentr

Yapımcısı Still Alive Studios olan Bus Simulator 2016 sonunda Steam‘da görüldü. Oyunun çıkış tarihi, sistem özellikleri, fiyatı ve videosu yayınlanırken, izlemeye doyamadığımızı belirtmemizde fayda var. Ayrıca Bus Simulator 2016‘da multiplayer özelliği sayesinde online olarak oynanabilecek.

Bus Simulator 2016 ilk olarak PC, MAC OS X ile çıkışını yaparken, 20 Ocak 2016 tarihinde resmi olarak Steam üzerinden satın alınabilecek. Oyunun Türkçe dil desteği bulunmazken, toplamda 6 farklı dilde yayınlanacak. Yayınlanan videoyu aşağıdan izledikten sonra eğer satın almaya karar verirseniz, videonun altındaki sistem özelliklerini inceleyebilirsiniz.

 

 

BUS SIMULATOR 2016'DA HANGİ OTOBÜSLER OLACAK ?

Orjinal lisanslı olarak oyun içerisinde MAN'ın Lion's City otobüslerini göreceğiz. Toplamda 6 farklı otobüs yer alırken, birebir gerçeği ile uyumlu olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca 5 farklı şehrin anahtarları da bizim elimizde. Oyun içerisindeki performansımız ve ilerlemelerimize göre hem otobüsler hem de şehirler açılacak.

Oyun içerisinde dolaşırken kimi zaman yoğun trafik, kimi zaman hızlı ve akıcı bir şekilde görevimizi yerine getirmemiz gerekecek. Ek olarak otobüsü sürerken yolcularınızın güvenliğini ve düzenini de dikkatli olarak takip etmelisiniz. Ani frenler, trafik kazaları ve hatalı şerit sollamaları puan kırılmalarına neden olacaktır.

MULTIPLAYER MODU NASIL OLACAK ?

Bus Simulator 2016‘da multiplayer modu da yer alacak. Bu şekilde arkadaşlarımız ile seçtiğimiz bir haritada online olarak görevler yapabilecek ve para kazanabileceğiz. Kazanılan paralar ise ortak olarak kaç kişi katıldıysa pay edilecek. Bu şekilde hem şirketinizi genişletmek, hem de multiplayer olarak oynama zevkini yaşamış olacağız.

BUS SIMULATOR 2016 ÖZELLİKLERİ

* 6 Farklı otobüs ( 2 kapılı, 3 kapılı ve körüklü )

* 2 Farklı Man Lion's Coach otobüs

* 5 Farklı şehir haritası

* Kendi rotamızı oluşturma imkanı

* Multiplayer modu

* Yaya ve araçların canlı davranışları

* Trafik zorunlulukları ( yoğun saatler, yol çalışmaları )

* Şirket kurup yönetme imkanı

* Özel Direksiyon seti

BUS SIMULATOR 2016 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ – PC

Minimum

* İşletim Sistemi: Win 7/8/10 – 64 Bit

* İşlemci: Intel Core i3 with 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 96OT with 3.0 GHz

* Bellek: 4 GB RAM

* Ekran Kartı: Minimum 1 GB

* DirectX: Versiyon 9.0

* Depolama Alanı: 5 GB

MAC OS X SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

* İşletim Sistemi: Mac OS X 10.10

* Bellek: 8 GB RAM

* Ekran Kartı: Intel Iris Pro 5200

* Depolama: 5 GB

Bus Simulator 2016 için yayınlanan tüm görselleri aşağıda hazırlamış olduğumuz galeriden inceleyebilirsiniz.

Taner AYDOS
Taner AYDOS
PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorumlar

7 YORUMLAR

  1. Yolların ustası, otobüslerin kralıyız tüm serilerini oynadım bus simulatörün bunu da bekliyorum. Keşke şöyle şehirler arası otobüs oyunu yapsalar mola yerleri filan olsa anonslar filan ne harika olurdu lan

  2. Bus simulator serileri çok kötü hiç.zevk vermiyor şahsen adam gibi bir oyun yapmak çok mu zor anlamıyorum verin EA games a oyunu kralını yapsınlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler