PC HocasıOyunButcher Kısa Süreliğine GOG’da Tamamen Ücretsiz Oldu

Butcher Kısa Süreliğine GOG’da Tamamen Ücretsiz Oldu

 

Butcher, CD Projekt’in dijital oyun mağazasında kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz oldu.

Kısaca 2016’da çıkan hızlı tempolu iki boyutlu shooter oyunu diye tanımlayabiliriz.

Görünüşe göre Brutal Doom kural kitabından bir sayfa çıkarıyor. Bu oyundaki her şey olması gerektiğinden daha fazla kan akıyor ve hata yapmayı affetmiyor diyebilirim. Butcher’da kanayan birçok şey var. Kalan tüm insan yaşamını yok etmek için Dünya’ya gönderilen bir cyborg olarak oynuyorsunuz

20 seviyeli ve çok sayıda gaddar silahı olan hızlı, refleks odaklı bir nişancı oyunu oynama hazır olun. Her seviyeyi kanla da boyayabilirsiniz.

Türkiye tarihi olarak 18 Kasım 16.00’ya kadar oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun hakkında detaylı bilgi ve tamamen ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun hakkında

Butcher hızlı tempolu ve 2D shooter oynanışı ile türünün kült klasiklerine kana bulanmış bir aşk mektubu. İnsanlığın son kalıntılarını silmek için programlanmış bir sayborg olarak tek amacın… hareket eden her şeyi imha etmek.

İstediğiniz silahı seçin (elektrikli testereden, tüfekten, el bombasına kadar) ve düşmanları öldürüp yeraltındaki gizli yerlerde, kıyamet sonrası şehirlerde, ormanlarda kendinize yol açın. Yaratıcı olmak isterseniz, düşmanlarınızın acısına son vermenin birçok farklı yolunu bulabilirsiniz – kancalar, lav çukurları, testereler… Hiçbir ölüm eskisi gibi olmayacak.

Çıkış videosu

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/butcher-kisa-sureligine-gogda-tamamen-ucretsiz-oldu-93496/ linkinden 21.06.2021 20:06:01 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video