PC HocasıOyunCapcom, Resident Evil 5 Çıkış Tarihini Yayınladı

Capcom, Resident Evil 5 Çıkış Tarihini Yayınladı

 

Dün Facebook sayfamız üzerinden de Resident Evil 4’ten bir sahneyi sizlerle paylaşarak güzel bir sahne hatırlatmasında bulunmuştuk. Bugün de Capcom ekibi Resident Evil 5‘in çıkış tarihini duyurdu. Detaylar ve oyun içi özellikler haberimizde.

Dijitalleşen Resident Evil 5 Nasıl Olacak ?

Yapımcısı Capcom olan efsanevi seri Resident Evil, bundan önceki versiyonunu 2009 yılında duyurarak müthiş bir oyuna imza atmıştı. Aradan geçen yılların ardından yeni Resident Evil 5 için düğmeye basıldı. Yeni seri PS3, Xbox 360 ve PC platformlarında satışa sunulacağı gibi, oyun dijitalleştirilerek farklı bir görünüm ve versiyon elde edilmiş. 28 Haziran’da çıkacak olan seri, 12 Temmuz tarihinde ilk Kuzey Amerika’da satılacak.

Resident-Evil-5-2016-4
Grafik konusunda tekrardan elden geçirilen Resident Evil 5, eski S.T.A.R üyesi olan Chris Redfield tarafından kontrol ediliyor. Afrika’nın kavurucu sıcaklarında geçen efsanevi seri, iş ortakları Sheva Alomar ile birlikte geliştirildi. Oyunun piyasa satış fiyatı 20 dolar olacağı gibi, 1080p çözünürlük ve 60 FPS desteği ile oyun severlerin karşısına çıkacak. Grafiklerde ne gibi bir değişme olacağı ve bizleri nelerin bekleyeceğini merakla bekliyoruz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/capcom-resident-evil-5-cikis-tarihini-yayinladi-21720-9681/ linkinden 04.08.2021 15:08:47 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement