Pazartesi, Mayıs 27, 2024

Cave Story+ Oyunu Kısa Süreli Ücretsiz Oldu

Paylaş

silkroad gaminggentr

Epic Games, dikkat çekici yeni yapımları ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor. Bu kez Cave Story+ isimli mini bir oyun ücretsiz oldu. Önümüzdeki hafta iki ayrı oyunu ücretsiz yapılacağı bilgisinin paylaşılmasının hemen ardından ücretsiz olan oyunun detaylarından bahsedelim.

Öyle ki bu sefer çok çok ünlü bir oyun yok. GTA 5 gibi ses getirecek bir yapım da yok. Daha küçük çaplı bir oyun söz konusu.

Cave Story+ Bu Hafta Boyunca Ücretsiz

Çok eskilerden alışık olduğumuz 16 bit oyunları yeniden gündeme getiren yapım, Daisuke Amaya tarafından hazırlanmış bir aksiyon oyunu.

Tabii ki 16 bit dediğimizde anlamışsınızdır ama yine söyleyelim ki iki boyutlu bir oyundan söz ediyoruz. Çeşitli engelleri aşacağınız, düşmanları etkisiz hale getireceğiniz oyun, tam bir aksiyon macera oyunu.

Normal değeri 20 TL olan oyunun, 10 Aralık tarihine kadar Epic Games üzerinden ücretsiz olarak dağıtılmaya devam edecek. Bu tarihten sonra yapım yine 20 TL fiyatla satılacak.

Unutmadan hatırlatmak istiyorum ki önümüzdeki hafta bu oyuna iki yapım daha eklenecek ve 2 oyun daha bir haftalık süre içerisinde alınacak şekilde ücretsiz olacak. Bu yapımlardan birisi Pillars of Eternity, bir diğeri ise Tyranny isimli oyun olacak.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler