Çinden Uygun Fiyatlı Kameralı Drone İncelemesi

Ekibimizden Taner AYDOS ile Furkan ÇÖREKOĞLU'nun incelemiş olduğu JJRC H40WH WIFI FPV With Drone videosu Youtube kanalımıza yüklenmiştir. Bu makalede kanalımıza yüklemiş olduğumuz videonun yazılı incelemesini yapacağım.

0:07 Giriş İntrosu

Ürünün kullanım sırasında çekilmiş, güzel bir müzik eşliğinde ki giriş introsu. 

0:42 İnceleme Başlangıcı 

1.49 Kutu İçeriği Ve Teknik Özellikler

İçerisinden 1 adet drone çıkıyor. 1 adet kontrol kumandası çıkıyor. Son olarak da şarj kablosu çıkıyor. 

1200 mAh batarya kapasitesine sahip. Bu batarya kapasitesi kullanıcılara uçuş sırasında avantaj sağlıyor. Uçuş süresi ise 10 ile 12 dakika arasında değişiyor. Bu gibi cihazlar için ideal bir süre. Kamera 360 derece dönebilme özelliğine sahip, ayrıca 720P HD olarak çekim yapabiliyor. Drone kontrol dışına çıkarsa tek tuş ile olduğu yere indirebiliyoruz. Normal plastik drone'lara göre daha ağır bir yapıya sahip. Bu sebepten dolayı havada rüzgardan kolay kolay etkilenmiyor. 

Ayrıca cihaza ait mobil yazılımı var. Yazılım ile sorunsuz bir şekilde cihazınızı kontrol edebiliyorsunuz. Cihaza kendi  wifi üzerinden bağlantı kurabiliyorsunuz. 

9:37 Uçuş Ve Sürüş Testi 

Son olarak sık sorulacak sorular için aşağıya genel olarak bir metin bırakıyoruz. 

ÇİNDEN KAÇ GÜNDE GELİYOR?

Şuanda satın almak isterseniz 7 iş günü içerisinde PTT kargo ile teslim alabiliyorsunuz. Öte yandan güncel fiyatı ise 200 TL civarına tekabül ediyor.

GÜMRÜĞE TAKILIYOR MU?

Bu sorunun cevabı kesinlikle hayır hocalar. Çünkü ürün 500 gram altı olduğu gibi, gümrükten sorunsuz bir şekilde geçiyor ve herhangi vergi ödemenize de gerek kalmıyor.

ÖDEMEYİ NASIL YAPIYORUZ?

Kredi kartı, Sanal Kart, Webmoney veya İninal Kart gibi platformları kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

İnceleme videosunu izlemek isteyenler için aşağıya bırakıyoruz, iyi seyirler.

İlgili Etiketler