PC HocasıOyunCloudpunk Ekim Ayında Xbox One, Switch ve PS4 için Geliyor

Cloudpunk Ekim Ayında Xbox One, Switch ve PS4 için Geliyor

 

Cloudpunk, Ion Lands tarafından geliştirilip Maple Whispering Limited tarafından yayınlanan bir macera türüne sahip oyundur.

Oyun, 15 Ekim 2020 tarihinde PS4, Xbox One ve Switch için geleceğini duyurdu.

Cloudpunk, bu yılın başlarında PC’de piyasaya sürüldü ve şaşırtıcı bir şekilde tasarlanmış açık dünya oyun alanıyla kendini sevdirmeyi başardı.

Başrol oyuncusu Rania’nın en son evidir ve işleri tamamlamak ve yasa dışı teslimat şirketi Cloudpunk için çalıştığı ilk gecesinde hayatta kalmak amacıyla, hantal uçan HOVA arabasıyla voksel dünyasında kargo işi yapmakta.

Oyun hakkında

İsmin Rania. Bu gece, Cloudpunk isimli, merkezi büyümekte olan Nivalis şehrinde bulunan, kısmen yasal bir şirket için çalışmaya başladın. Şehrin derinliklerindeki İliklerinden, gri bulutları delerek troposferin de ötesine geçmek üzere olan kulelere dek her yere gidiyorsun. Kuryelikte tehlikeli iş diye bir şey yok ve kimse bir Cloudpunk sürücüsünden daha hızlı olamaz!

Aşağıya konsol versiyonları için yayınlanmış bir fragman videosu bırakıyorum.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/cloudpunk-ekim-ayinda-xbox-one-switch-ve-ps4-icin-geliyor-89559/ linkinden 30.07.2021 00:07:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement