PC HocasıOyunCobra Kai: The Karate Kid Saga Continues 3 Farklı Platform için Duyuruldu

Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues 3 Farklı Platform için Duyuruldu

   

Cobra Kai: Netflix’e gelirken, beğeni toplayan Karate Kid devam serisinin bir oyun uyarlaması olacak. Hayranları için 3 farklı konsollara geliyor.

Diziden esinlenen oyununda Karate turnuvasındaki olaylardan 34 yıl sonra Daniel LaRusso ve Johnny Lawrence arasındaki rekabeti ele alıyor.

Beat-’em-up oyunu olan Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues 27 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve Switch platformları için çıkacak. Bu Ekim ayında piyasaya sürülmesi planlanan oyun, iki oyunculu kooperatif seçeneği sunan oyun için birde fragman videosu yayınladı.

Oyuncular, Daniel ve Johnny’nin öğrencilerinin Miguel, Sam, Robby ve daha fazlasının katıldığı serideki sekiz farklı karakter arasından seçim yapabileceğiz.

28 hikaye görevinden oluşan, dövüşçülerin her birinin kendine özgü özel hareketleri ve açılabilir yetenek ağaçları olacak.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/cobra-kai-the-karate-kid-saga-continues-3-farkli-platform-icin-duyuruldu-89240/ linkinden 15.08.2022 03:08:56 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video