PC HocasıOyunÇocukluğumuza Dönüyoruz: Yeni Ninja Kaplumbağalar TMNT: Mutants Çıkıyor

Çocukluğumuza Dönüyoruz: Yeni Ninja Kaplumbağalar TMNT: Mutants Çıkıyor

 

Bizi çocukluğumuza götürecek oyunlardan birisi olan TMNT: Mutants in Manhattan adlı Ninja Kaplumbağaların yeni serisi PC platformu için geliyor. Oyunun sistem gereksinimleri de duyurulduğu gibi, detayları haberimizden inceleyebilirsiniz.

NİNJA KAPLUMBAĞALAR YENİLENDİ

İsminin TMNT: Mutants olarak duyurulduğu Ninja Kaplumbağaların sistem gereksinimleri de belirlendi. Geliştirme aşamasından sonra duyurulan oyuna şöyle alıcı bir gözle baktığımızda bu sistem gereksinimleri ile keşke mobil platformuna çıksaydı demek geliyor içimden. Açıkçası sistem gereksinimleri arasında Ekran Kartı istemcisi Nvidia 8880 GT olarak belirtilmiş. Bu ekran kartı neredeyse vaadini doldurduğu gibi, 5 sene önceki bilgisayarlarda kullandığımız bir grafik kartı.

TMNT Mutants in Manhattan
Ninja Kaplumbağalar‘ın TMNT: Mutants in Manhattan adı aldığı yeni oyunun sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

İşlemci: Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHz / AMD Athlon II x2 250 3.0 GHz

HDD: 7 GB boş alan

Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800 GT / AMD Radeon HD 4770

RAM: 1 GB boş alan

İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10

DirectX: 9.0

Oyunun sistemleri yukarıdaki gibi yayınlandı. Sistem gereksinimleri neredeyse 7-8 yıllık bir bilgisayarın kolayca kaldırabileceği gibi rahat bir sistem gereksinimleri sunulmuş. Oyunun görsellerinden de anlaşılacağı üzere basit grafikler ve “çizgi film efektli” yapım tarzı ile bizleri eskilere götürecek.

Eğer yenilenen Ninja Kaplumbağalar oyununu satın almak istiyorsanız Steam üzerinden gelecek güncellemeyi beklemeniz gerekecek. Oyun sadece Steam üzerinden satılacağı gibi, tahmin edilen disket boyutu ise 14 GB olarak düşünüyoruz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/cocuklugumuza-donuyoruz-yeni-ninja-kaplumbagalar-tmnt-mutants-cikiyor-3875/ linkinden 29.07.2021 07:07:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video