PC HocasıİnternetChrome 48 Beta Farklı Bir Tarayıcı Deneyimi Sunuyor !

Chrome 48 Beta Farklı Bir Tarayıcı Deneyimi Sunuyor !

   

Dünyanın en çok kullanılan web tarayıcısı olan google ürünü Chrome tarayıcı her güncellemede arka planda farklı özellikleri cratosslot giriş getiriyor. Bugüne kadar bir çok kez güncelleme yapan  sürümü ile daha çok geliştiricileri ve Chrome Android sürümünü hedef alan yenilikler içeriyor.

 

Chrome 48 sürümünde özelleştirilmiş butonlar koyabilecekler. Yayınlanan örnek ile uygulamanın hava vaziyeti ikazları ve taksi çağırma için bir anımsatma sistemini sunabileceği görünüyor.Artık Chrome’a yeni kullanıcılar ilave edebilirsiniz.

Yeni kullanıcı ekleme özelliği sayesinde herkes kendi Chrome tecrübesine sahip olur ve Chrome’da seans açarak kendi öğelerini senkronize edebilir.Açıklanan örnek bir uygulama da taksi çağırma hava durumunu görüntüleme gibi özelliklerin olacağını açıklamakta. Bu örnekten yola çıkarsak ileride Crome’da çok değişik eklentiler ile daha farklı bir yapı olacağına işaret etmekte.

 

Crome 48 Beta

 

Chrome 48 Beta ile Android Chrome uygulaması, Chromecast ve Google Cast uyumlu aletlerde görüntüleme desteği de sunacak. Geliştiriciler, telefonlarda büyük ekran ve projektör modlarını aktif hale getirme yetkisine sahip olabilecek. Google Chrome 48 Beta sürümüne Google Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz ve tarayıcı üzerindne beta sürümüne geçiş yapabilirsiniz. Chrome 48 sürümünün final sürümü ise 2 ay sonra kullanımda olacak.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/crome-48-beta-farkli-bir-tarayici-deneyimi-sunuyor-1966/ linkinden 27.05.2022 22:05:58 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial