PC HocasıOyunCrysis Remastered 8K Fragmanını Yayınladı

Crysis Remastered 8K Fragmanını Yayınladı

 

Crysis Remastered için biraz zor bir yol oldu. Başlangıçta bir Temmuz sürümü belirlenmişti, ancak hayranlar oyunun ilk ekran görüntülerine ve fragmanına pek iyi yanıt vermedi.

Crytek ve geliştirici Saber Interactive oyunu daha fazla iyileştirmek için erteledi. Görünüşe göre fazladan zaman oyunu iyi bir şekilde etkiledi.

Crytek ve Sabre yeni bir Crysis Remastered 8K fragmanı yayınladı ve oyun etkileyici görünüyor. Remaster’ın ışın izleme, küresel aydınlatma, yeni su ve parçacık efektleri ve büyük patlama efektleri oldukça güzel görünüyor aşağıdaki fragmanı izlemenizi öneriyorum.

Oyunun Xbox One X ve PS4 Pro sürümleri, görünüşe göre şaşırtıcı derecede iyi çalışan yazılım tabanlı ışın izleme özelliğine sahip olacak.

Crysis Remastered, 18 Eylül’de PC (Epic Games Store aracılığıyla), Xbox One ve PS4’te piyasaya sürülecek. Oyun şu anda Nintendo Switch’te ulaşılabilir durumda.

8K fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/crysis-remastered-8k-fragmanini-yayinladi-90066/ linkinden 31.07.2021 21:07:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement