PC HocasıOyunCrysis Remastered Trilogy Çıkış Tarihi Açıklandı

Crysis Remastered Trilogy Çıkış Tarihi Açıklandı

   

Yayıncı ve geliştirici Crytek, Crysis Remastered Trilogy‘nin çıkış tarihini paylaştı.

Oyun, 15 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

PS5 ve Xbox Series X’te oyunlar 4K/60 fps’ye kadar çalışabilir ve geliştirilmiş aydınlatma ve yüksek çözünürlüklü dokulara sahip olabilir. PC versiyonu, ışın izleme ve kare hızını kilitleme veya maksimum ayarlarda çalıştırma seçeneğine sahiptir.

Crysis Remastered Trilogy bu sonbaharda çıkıyor. Paket, Crysis’in geçen yılki modernize versiyonunun yanı sıra modern konsollarda ve PC’de çalışacak Crysis 2 ve Crysis 3’ün remaster’larını içeriyor . Paket, Crytek ve Sabre Interactive arasındaki bir geliştirme ortaklığının sonucudur.

Crysis Remastered geçen yaz bağımsız bir oyun olarak piyasaya sürülmesine rağmen, ikinci ve üçüncü oyunlar ilk kez modern bir encore için parlatıldı. Ne yazık ki Crytek, bu oyunların alacağı belirli yükseltmeleri ayrıntılı olarak açıklamadı, ancak Crysis Remastered, HDR ve ışın izlemenin yanı sıra 8K’ya kadar çözünürlüğe sahip gelişmiş görsellerle övündü.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/crysis-remastered-trilogy-cikis-tarihi-aciklandi-117545/ linkinden 08.08.2022 22:08:56 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video