PC HocasıOyunCrytek’in Yeni Bir Triple-A Oyunu Üzerinde Çalıştığı Tahmin Ediliyor

Crytek’in Yeni Bir Triple-A Oyunu Üzerinde Çalıştığı Tahmin Ediliyor

 

Crytek, bazı yeni iş ilanlarına göre şu anda habersiz bir şekilde triple-A oyunu üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Bu yeni oyun hakkında pek bir şey bilmesek de, iş listeleri bunun bir sandbox FPS olabileceğini gösteriyor.

Şimdiye kadar bilindiği üzere Crytek ve Sabre, Crysis 2 ve Crysis 3 oyunlarının remastered sürümü üzerinde çalışıyor olabilir.

Sadece bununla da kalmıyor; sızdırılan bazı bilgilere göre Crytek’in, Crysis VR ve Crysis Next için de planları bulunuyordu. Crysis VR, sanal gerçeklikte bir sandbox FPS oyunuydu. Diğer yandan, Crysis Next ise oynaması ücretsiz bir battle royale oyunuydu.

Crysis Next oyununun açıklama yazısı:

Crysis Next, 100’lerce oyuncunun hızlı tempolu bir dövüşte çarpıştığı ücretsiz bir battle royale oyunu. Sürükleyici bir dünyada görsel özelleştirme, uyarlanabilir nanosuit güçleri ve muhteşem mücadele, en iyi canlı yayın deneyimini yaratır. Crysis serisi, bir battle royale’i öne çıkaracak tüm özelliklere sahiptir.

Bunun üzerine birçok oyun-sever Crytek firmasının battle royale planı olduğunu düşünüyordu. Ancak, bu plan devam ediyor mu henüz bilmiyoruz.

 

Video