PC HocasıOyunCyberpunk 2077, 3. Şahıs Nişancı Modu Çıktı!

Cyberpunk 2077, 3. Şahıs Nişancı Modu Çıktı!

 

Bugün, CD Projekt RED’in son oyunu olan Cyberpunk 2077‘ye üçüncü şahıs nişancı modu çıkışını gerçekleştirdi.

Mod, Jelle Bakker tarafından sunuldu ve Cheat Engine ile düzenlendi. Modun isminden de anlaşılacağı gibi tek özelliği, Cyberpunk 2077’yi üçüncü şahıs nişancı modundan oynamamızı sağlamak oldu. Bana göre, Cyberpunk 2077 için çıkmış olan şimdiye kadar ki en etkili mod bu.

Üçüncü Şahıs Nişancı Modu 4 Farklı Kamera Açısı Sunuyor

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 için bu üçüncü şahıs nişancı modu 4 farklı kamera açısı ile beraber geliyor. Modu indirdikten sonra, modun içeriğini ‘Cyberpunk 2077 / bin / x64 /’ klasörünün içerisine çıkartmanız gerekiyor. Ardından ‘B’ tuşuna basarak farklı kamera açılarına geçiş yapabilirsiniz.

Oyuna çeşitli modların gelmesi oyun zevkini biraz daha yukarı çekiyor diyebiliriz. CD Projekt RED’de bugları temizlemeye başladı. Umarım oyunu satın alanlar verdikleri paranın karşılığını alır.

Cyberpunk 2077’den bahsediyorken, oyunun Klavye & Mouse kontrollerini iyileştirmek için yapılmış olan gelişmiş kontroller modunu da indirmenizi öneriyoruz. Cyberpunk 2077 için, araç kontrollerini özelleştiren bir mod daha bulunuyor, isterseniz onu da indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video