reklam
Ana SayfaHaberlerCyberpunk 2077 güncellemesi ve daha fazlası Haziran ayında Summer Game Fest’e geliyor

Cyberpunk 2077 güncellemesi ve daha fazlası Haziran ayında Summer Game Fest’e geliyor

Beklenecek bir şey daha:

Summer Game Fest’te Haziran Ayı için dört etkinlik düzenlenmiştir. CDPR, Cyberpunk 2077‘nin ilerlemesiyle ilgili hayranları güncelleyecek. EA, eserlerinde sahip olduğu bir akışa sahip olacak. Devs Günü GDC için planladıklarını sunacak. Ve Steam hafta boyu süren Oyun Festivali’ni düzenliyor.

CD Projekt Red, dört ay süren online Yaz Oyunları Festivali’nin bir parçası olarak Haziran ayında bir Cyberpunk 2077 açıklama etkinliği planladı. Sunum bir geliştiricinin güncellemesi CDPR’nin Night City Wire’ı çağırıyor.

Stüdyo, göstermesi gerekeni ima etmedi, ancak muhtemelen yeni bir fragman veya belki de canlı bir oyun alacağız. Eylül ayında piyasaya sürülecek olan oyun kesinlikle oynanabilecek kadar uzak, bu yüzden daha sonra ayrı bir olasılık. Ne olursa olsun, Twitter’daki hayranlar oldukça heyecanlı.

Beklenecek bir şey daha:

Summer Game Fest’te Haziran Ayı için dört etkinlik düzenlenmiştir. CDPR, Cyberpunk 2077’nin ilerlemesiyle ilgili hayranları güncelleyecek. EA, eserlerinde sahip olduğu bir akışa sahip olacak. Devs Günü GDC için planladıklarını sunacak. Ve Steam hafta boyu süren Oyun Festivali’ni düzenliyor.

CD Projekt Red, dört ay sürecek çevrimiçi Oyun Fuarı Fest’in bir parçası olarak Haziran ayında Cyberpunk 2077 gösterim etkinliği planladı. Sunum bir geliştiricinin güncellemesi CDPR’nin Night City Wire’ı çağırıyor.

Stüdyo, göstermesi gerekeni ima etmedi, ancak muhtemelen yeni bir fragman veya belki de canlı bir oyun alacağız. Eylül ayında piyasaya sürülecek olan oyun kesinlikle oynanabilecek kadar uzak, bu yüzden daha sonra ayrı bir olasılık. Ne olursa olsun, Twitter’daki hayranlar oldukça heyecanlı.

Night City Wire, 9 Haziran – 14 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşen Steam Game Festival: Summer Edition’ın tam ortasında 11 Haziran’da yapılacak. Steam Game Festival, Mart ayında yapılacak bahar etkinliği gibi, yayınlanacak başlıkları da gösterecek gelecek yıl içinde. Yeni oyunları denemek için zamanlanmış demolar, geliştiricilerle Soru-Cevap ve istek listenize açık oyunlar ekleme şansı sunacak.

2020 Yılı Vergi Rehberi

CD Projekt Red’in sunumuna denk gelen EA Play Live. Etkinlik 11 Haziran’da saat 16.00’da yapılacak. CDPR, gösteri için bir zaman belirlemedi, ancak her ikisi de Summer Game Fest’in bir parçası olduğu için, organizatör Geoff Keighley hiçbir zamanlama çatışması olmadığından emin olacak.

Sürprizlerin temasına uygun olarak EA, mağazada ne olduğu hakkında çok fazla açıklama yapmadı.

Duyuru sayfasında, “EA Play Live 2020, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları bağlamak ve onları sevdikleri oyun bayiliklerine yaklaştırmakla ilgili.” “Bu yılki dijital etkinlik sırasında oyunlarımızı canlı yayın, topluluk içeriği ve daha fazlası aracılığıyla sergileyeceğiz.”

Ve son olarak, Summer Game Fest’in 22 Haziran’da yapılması planlanan bir Geliştirici Vitrini var. Yayın 08:00 PST’de başlıyor ve bize gelecek AAA projelerine ve bağımsız tekliflere bir göz atacak. Etkinlikte,

çevrimiçi bir etkinliğe dönüştürülmeden önce GDC 2020’de sunmayı planladıkları indie ve üçlü A başlıklarından oluşan seçilmiş bir seçkiyi gösterecek olan Devs Day adlı ekip yer alacak. Geliştirici Vitrinde ayrıca müzik performansları, genişletilmiş oyun demoları ve bazı sürpriz açıklamalar olacak.

İçerik sunacak stüdyoların kısmi bir listesi Akupara Games, Annapurna Interactive, Behemoth, Finji, Kowloon Nights, Longhand Electric, MWM Interactive, Panic, Sabotaj Stüdyosu, Skybound Oyunları, Team17, thatgamecompany, Tribute Oyunları ve ustwo oyunlarını içerir. Devs Günü, bu listenin büyümesi için etkinliğin gönderimlerini hala kabul ediyor.

Şimdiye kadar, Haziran için gönderilen tek şey bu. Ancak, son geliştiricilerin geldiklerini aldatmak için son dakikada Summer Game Fest’e katılan bazı geliştiriciler olabilir. Güncel bir takvim için Keighley’nin resmi web sitesine göz atabilirsiniz.